تکنویاب | اخبار تکنولوژی

iphone se - آیفون SE از آنچه تصور می کنید برای اپل مهم تر است
اشتراک

آیفون SE از آنچه تصور می کنید برای اپل مهم تر است

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

آیفون SE محصولی نیست که بتواند صف هوادراران برند اپل را در برابر فروشگاه های فیزیکی این شرکت ایجاد کند اما بر اساس تحقیقات جدید، این تلفن هوشمند دارای سهمی کوچک، اما بسیار مهم در خط تولید آیفون خواهد بود.

موسسه آماری «Slice Intelligence» باور دارد که آیفون SE از همان زمان معرفی اش، توجه برخی کاربران که در چند سال اخیر موبایل خود را بروز رسانی نکرده اند را جلب نموده است.

iphone se iphone 6s sales slice intelligence 1 - آیفون SE از آنچه تصور می کنید برای اپل مهم تر است

تحقیقات این موسسه آماری نشان می دهد که تنها ۳۵ درصد از خریداران آیفون SE، در دو سال اخیر آیفون خریداری کرده بودند و ۱۶ درصد از آنها نیز پیش از این کاربر اندروید بوده اند. این در حالیست که ۴۹ درصد از خریداران آیفون ۶s، از مدل قدیمی تر آمده بودند و صرفا ده درصد از آنها، پیشتر به عنوان کاربر اندروید شناخته می شدند.

داده های جمع آوری شده از سوی Slice Intelligence همچنین نشان می دهد که ۷۷ درصد از خریداران آیفون SE را آقایان تشکیل می دهند. علاوه بر این، تحقیقات بیانگر آن هستند که بیشتر خریداران محصول مورد بحث تحصیلات دانشگاهی نداشته و در نتیجه، از سطح درآمد کمتری برخوردارند. این موسسه خبر می دهد که ۳۹ درصد از خریداران آیفون ۴ اینچی دارای تحصیلات دانشگاهی هستند در حالی که برای آیفون ۶s، این رقم به ۴۶ درصد می رسید.

iphone se iphone 6s sales slice intelligence 2 - آیفون SE از آنچه تصور می کنید برای اپل مهم تر است

این موسسه آماری بدون اینکه رقم دقیقی را مطرح کند، عنوان داشته که میزان آیفون SE های فروش رفته در هفته اول، ۹۴ درصد کمتر از فروش هفته اول آیفون ۶s بوده است.

بیشتر بخوانید : http://digiato.com/article/2016/03/30/%d8%a2%db%8c%d9%81%d9%88%d9%86-se-%d8%a7%d8%b2-%d8%a2%d9%86%da%86%d9%87-%d8%aa%d8%b5%d9%88%d8%b1-%d9%85%db%8c-%da%a9%d9%86%db%8c%d8%af-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d9%be%d9%84-%d9%85%d9%87%d9%85/#ixzz44OkA4pXL


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 704TechnoYab QR Code For: آیفون SE از آنچه تصور می کنید برای اپل مهم تر است

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *