تکنویاب | اخبار تکنولوژی

AndroidPIT HaGe 0380 w782 - احتمالا +Galaxy S8 در چین با رم 6 گیگابایتی عرضه میشود
اشتراک

احتمالا +Galaxy S8 در چین با رم ۶ گیگابایتی عرضه میشود

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

هرچند که پیش از این برخی شایعات به رم ۶ گیگابایتی برای پرچمداران جدید سامسونگ اشاره داشتند، اما دیدیم که در عمل چنین اتفاقی نیفتاد و این گوشی‌ها با رم ۴ گیگابایتی روانه بازار شدند. اما برخی از منابع خبر داده‌اند که کمپانی سامسونگ احتمالا یک نسخه ویژه از گلکسی اس ۸ پلاس با ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی را برای بازار چین در نظر گرفته است.

شایعه عرضه نسخه ویژه از گوشی اس ۸ پلاس چند ماه قبل در رسانه‌ها متتشر شده بود و حالا زمزمه‌هایی مبنی بر عرضه این مدل در بازار چنین به گوش می‌رسد. در حال حاضر اکثر گوشی‌سازان چینی محصولات خود را به رم‌های ۶ گیگابایتی و ۱۲۸ گیگابایت ذخیره‌سازی داخلی مجهز کرده‌اند و اگر سامسونگ می‌خواهد پرچمدارانش در این بازار فروش خوبی را تجربه کنند، چاره‌ای جز عرضه یک نسخه ویژه از گلکسی اس ۸ پلاس برای بازار چین ندارد.

برخی منابع چینی نیز گفته‌اند که عرضه نسخه ویژه با ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگ حافظه داخلی، فقط شامل +Galaxy S8 خواهد شد و گوشی اس ۸ چنین ارتقایی را تجربه نخواهد کرد. البته کمپانی سامسونگ هنوز بصورت رسمی این خبر را تایید نکرده است و ما همچنان منتظر خبرهای تکمیلی خواهیم ماند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 52475TechnoYab QR Code For: احتمالا +Galaxy S8 در چین با رم ۶ گیگابایتی عرضه میشود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *