7ca1263a39225c3a9ef2a150e92906fd L - اخراج کارمندان جنجال آفرین اپل!
اشتراک

اخراج کارمندان جنجال آفرین اپل!

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

اپل چند نفر از کارمندان خود را در دفتر استرالیا، پس از آنکه مشخص شد عکس های خصوصی مشتریان را از تلفن های آن ها بدون اجازه برمیداشتند اخراج کرد. این افراد حتی به ظاهر افرادی که عکسشان را سرقت کرده بودند از ۱ تا ۱۰ امتیاز میدادند.

خبرگزاری Brisbane Times گزارش داده است که تعدادی از کارکنان، عکس های مشتریان را هنگامی که  دستگاه خود را برای تعمیر میاوردند، حذف میکردند. همچنین بیش از ۱۰ عکس پنهانی از مشتریان و کارمندان برای این بازی غیراخلاقی گرفته شده است. شرکت اپل این ادعا را که کارکنان و مشتریان با هم عکس هایی را که از تلفن مشتریان گرفته شده را به اشتراک میگذاشتند و پس از آن به فروشگاه های دیگر ارسال میکردند را به طور کلی رد کرده است و گفته است که رفتارهایی را که بر خلاف ارزش های ما باشد تحمل نخواهد کرد.

براساس گزارش های محلی، اپل در طی بزرگترین رسوایی خود در استرالیا، چهار نفر از کارمندان مرد این فروشگاه را اخراج کرده است اما هیچکدام از مشتریان را قربانی نمیداند؛ زیرا مدعی است که هیچ مدرکی مبنی براینکه اطلاعات مشتریان و یا عکس های آنها بصورت نامناسب منتقل شده باشد، وجود ندارد. یک کارمند ناشناس در اخبار استرالیا اعلام کرده است که: “یک شخص عکس میگرفت و آن را در چت ارسال میکرد، بعد از آن بقیه کارکنان به ظاهر و جزئیات سوژه عکس امتیاز میدادند و هرکدام تفسیر از عکس میکردند. واضح است که در شرایط فعلی هر شخصی احساس ناامنی میکند و مشتریان و کارمندان خانم بدلیل اینکه مسوول این دفتر نمی گوید که کدام کارمندان درگیر این موضوع بوده اند، احساس سردرگمی دارند.” اپل باور دارد که باید با همه عادلانه و با احترام برخورد شود و رفتار این کارمندان را برخلاف ارزش های شرکت میداند و بر همین اساس پس از جمع آوری اطلاعات و مدارک کافی کارمندان مختلف را اخراج کرده است.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 28503 TechnoYab QR Code For: اخراج کارمندان جنجال آفرین اپل!

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *