تکنویاب | اخبار تکنولوژی

15578ee982e4f65da53c59a3f1686b53 XL - ارتقاء ویندوز 10 اس به ویندوز 10 پرو امکان‌پذیر است
اشتراک

ارتقاء ویندوز ۱۰ اس به ویندوز ۱۰ پرو امکان‌پذیر است

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: مایکروسافت

مایکروسافت دقایقی پیش از نسخه‌ی جدید ویندوز با نام ویندوز ۱۰ اس رونمایی کرد که مخصوص دانش‌آموزان و دانشجویان طراحی شده است. این نسخه از ویندوز مشخصات منحصربه‌فردی دارد و صرفا برای امور آموزشی طراحی شده است. قیمت پایین ۱۸۹ دلاری لپ‌تاپ‌های مجهز به این نسخه از ویندوز باعث خواهد شد مؤسسات و دانشگاه‌ها به‌راحتی قادر باشند امور آموزشی خود را به این دسته از محصولات منتقل کنند.

با این‌که ویندوز ۱۰ اس برای رقابت با کروم‌بوک‌ وارد بازار شده است؛ اما این نسخه از سیستم عامل ویندوز نقطه‌ی برتری دیگری نیز دارد: کاربران ویندوز ۱۰ S قادر خواهند بود در صورت نیازT سیستم عامل خود را به ویندوز ۱۰ پرو ارتقاء دهند و از تمامی قابلیت‌های این سیستم عامل بهره ببرند.

لپ‌تاپ‌های مجهز به ویندوز ۱۰ اس تنها قادر خواهند بود اپلیکیشن‌های استور ویندوز را دانلود کنند و از آن‌ها بهره ببرند. این موضوع شاید مورد پسند بسیاری از کاربران نباشد و آن‌ها به نصب و استفاده از نرم‌افزار‌های دانلود شده از سایر منابع نیاز داشته باشند. در همین راستا، مایکروسافت امکان ارتقاء این  سیستم عامل را به نسخه‌ی پرو ویندوز ۱۰ و آن‌هم با پرداخت تنها ۴۹.۹۹ دلار فراهم کرده است. بدین ترتیب کاربرانی که قصد داشته باشند از لپ‌تاپ‌ها دانشجویی خود استفاده‌‌ی حرفه‌ای‌تر بکنند، می‌توانند با پرداخت هزینه‌ی مذکور، از جدید‌ترین و کامل‌ترین نسخه‌ی سیستم عامل مایکروسافت بهره ببرند.

امکان ارتقاء ویندوز ۱۰ اس به ویندوز ۱۰ پرو، نکته‌ی قابل توجهی است که می‌تواند کاربران را به خرید محصولات آموزشی جدید مایکروسافت و شرکای تجاری آن، ترغیب کند.

منبع UBERGIZMO


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 57412TechnoYab QR Code For: ارتقاء ویندوز ۱۰ اس به ویندوز ۱۰ پرو امکان‌پذیر است

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *