تکنویاب | اخبار تکنولوژی

iphone 8 concept slah 3 - همه اطلاعاتی که در مورد گوشی آیفون 8 اپل می‌دانیم
اشتراک

همه اطلاعاتی که در مورد گوشی آیفون ۸ اپل می‌دانیم

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

به طور گسترده‌ای انتظار می‌رود اپل در ماه سپتامبر (بین شهریور و مهر ۹۶) از آیفون‌های جدید خود رونمایی کند. در اینجا صدها گمانه زنی و گزارش در مورد آیفون بعدی اپل وجود دارد که از همه مهم‌تر باید به بازطراحی اساسی آن اشاره کرد.

فشارها نیز بر روی اپل زیاد است. امسال، دهمین سالگرد عرضه نخستین گوشی آیفون در سال ۲۰۰۷ است و انتظار می‌رود این کمپانی برنامه‌های بزرگی را برای سورپرایز هوادارانش در سر داشته باشد. تحلیلگران وال استریت امیدوارند آیفون جدید بتواند فروش فوق‌العاده‌ای را به دست آورد و اپل را به نخستین شرکت تجاری تریلیون دلاری معروف جهان کند. هرچند اپل خود هیچگاه در مورد محصولات آینده خود سخن نمی‌گوید، اما برخی کدها از سوی شایعات و اطلاعات به بیرون درز کرده به گوش می‌رسد که می‌توان با آن‌ها به یک جمع بندی کلی رسید. به همین بهانه، در این مقاله قصد داریم هرآنچه در مورد گوشی آیفون ۸ اپل می‌دانیم را برای شما بازگو کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

 • انتظار می‌رود سه آیفون عرضه شود. یکی بازطراحی شده و دو تای دیگر نسخه‌های به روزشده آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس فعلی خواهند بود. تحلیلگران نام‌های مختلفی را برای آیفون بازطراحی شده اعلام کرده‌اند که شامل «آیفون پرو»، «آیفون ادیشن»، «آیفون اولد» و «آیفون ۸» می‌شود. ما در این گزارش، بر روی نام آیفون ۸ متمرکز می‌شویم.

iphone 8 4 620x413 - همه اطلاعاتی که در مورد گوشی آیفون 8 اپل می‌دانیمآیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس

 • گوشی آیفون ۸ اپل بین سه مدل آیفون جدید در مظان توجه قرار دارد. انتظار می‌رود این مدل از نمایشگر لبه به لبه خمیده با حاشیه‌هایی به مراتب کمتر از آیفون‌های فعلی بهره‌مند خواهد بود. نمایشگر آن از تکنولوژی جدیدتری به نام OLED استفاده می‌کند که تعهد مصرف کمتر و ارائه رنگ‌های مشکی تاریک‌تر را می‌دهد.

iphone 8 12 620x465 - همه اطلاعاتی که در مورد گوشی آیفون 8 اپل می‌دانیماین رندر، دقیقا چیزیست که طراحی به نام Martin Hajek از آیفون بعدی انتظار دارد. وی این رندر را در فضای اینترنت منتشر کرده است

 • ظاهرا اپل در تصویری که همراه با سیستم عامل اسپیکر هوشمند HomePod منتشر شده، حاشیه‌های بسیار کم گوشی آیفون ۸ (نسخه بازطراحی شده آیفون) را تایید کرده است. کدنام این تصویر D22 است.

iphone 8 5 620x310 - همه اطلاعاتی که در مورد گوشی آیفون 8 اپل می‌دانیم

 • این طراحی جدید به اپل اجازه می‌دهد تا نمایشگر بیشتری را در بدنه‌ای به اندازه آیفون‌های فعلی بگنجاند.

this design would allow apple to pack more screen into the same size phone 620x310 - همه اطلاعاتی که در مورد گوشی آیفون 8 اپل می‌دانیم

 • انتظار می‌رود این نمایشگر بزرگتر از وضوح ۱۱۲۵×۲۴۳۶ پیکسل برخوردار باشد. این اطلاعات از قطعه کدهای اپل توسط تحلیلگران KGI به دست آمده است.
 • انتظار می‌رود گوشی آیفون ۸ اپل از یک دوربین جلو با تشخیص سه بعدی و عملکرد مدل سازی برخوردار باشد که به کاربران اجازه می‌دهد نه تنها عکس بگیرند، بلکه آن‌ها را دستکاری کنند. این دوربین جلو برای شناسایی چهره نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت که ظاهرا جایگزین سنسور اثر انگشت تاچ آی دی می‌شود.

the iphone 8 620x327 - همه اطلاعاتی که در مورد گوشی آیفون 8 اپل می‌دانیم

 • این همان چیزیست که کدهای اپل تایید کرده‌اند، کدهایی به نام “BiometricKit” که به قفل‌گشایی با چهره مرتبط می‌شوند.

استیو T-S : من می‌توانم گزارش‌هایی از نرم افزار هوم پاد را تایید کنم که در مورد قفل‌گشایی چهره‌ای مادون قرمز در “BiometricKit” یا هر چیز دیگر آیفون بعدی هستند.

 • دوربین پشتی نیز از لنز دوگانه عمودی، برخلاف لنز افقی آیفون ۷ پلاس استفاده می‌کند.

iphone 8 11 620x465 - همه اطلاعاتی که در مورد گوشی آیفون 8 اپل می‌دانیم

 • گوشی آیفون ۸ اپل همراه با طراحی لبه به لبه‌اش، ظاهرا دیگر از کلید فیزیکی هوم میزبانی نمی‌کند و آن به زیر نمایشگر گوشی خواهد رفت.

iphone 8 14 620x399 - همه اطلاعاتی که در مورد گوشی آیفون 8 اپل می‌دانیمخداحافظ کلید هوم

 • مشخص نیست که آیا سنسور اثر انگشت به داخل نمایشگر خواهد رفت و یا قابلیت تشخیص چهره “Face ID” جایگزین آن می‌شود!

face id 620x349 - همه اطلاعاتی که در مورد گوشی آیفون 8 اپل می‌دانیماپل در همین راستا شرکت فعال در تکنولوژی تشخیص چهره “Faceshift” را خریداری کرده است

 • در بخش نرم افزاری، آیفون بعدی از آی او اس ۱۱ استفاده می‌کند که نسخه جدید نرم افزار آیفون‌ها و آیپدهای اپل است.

iphone 8 9 620x210 - همه اطلاعاتی که در مورد گوشی آیفون 8 اپل می‌دانیم

 • iOS 11 آپدیت بسیار خوبیست که از کنترل سنتر بازطراحی شده، یک رابط کاربری جدید برای اسکرین شات و بهبودهایی بزرگ برای سیری برخوردار است.

iphone 8 8 620x465 - همه اطلاعاتی که در مورد گوشی آیفون 8 اپل می‌دانیم

 • اما قابلیت‌هایی نظیر امکانات واقعیت افزوده تا به امروز در نسخه‌های پیش‌نمایش عمومی آی او اس ۱۱ قرار داده نشده است.

iphone 8 6 620x653 - همه اطلاعاتی که در مورد گوشی آیفون 8 اپل می‌دانیماپل در حال حاضر واقعیت افزوده را با چیپ‌های جدید خود یکپارچه کرده است. اپلیکیشن دوربین جدید سرگرم کننده آنها نیز، اوایل امسال عرضه شد

 • شما احتمالا دیگر نیازی ندارید که آیفونتان را از طریق سیم شارژ کنید. گفته می‌شود اپل قابلیت شارژ بی‌سیم را به مدل‌هایی از آیفون خود خواهد آورد، اگر چه گفته می‌شود پد شارژ بی‌سیم آن را باید به سبک شارژر اپل واچ به صورت جداگانه خریداری کنید. در همین راستا اپل امسال به کنسرسیوم انرژی بی‌سیم پیوست که به نظر می‌رسد عزم راسخ آن‌ها در ورود به این تکنولوژی را نشان می‌دهد.

iphone 8 15 620x348 - همه اطلاعاتی که در مورد گوشی آیفون 8 اپل می‌دانیم

 • اما این آیفون بازطراحی شده چندان ارزان هم نخواهد بود. برخی از تحلیلگران گزارش داده‌اند که قیمت آن ۱۰۰۰ دلار یا حتی فراتر از آن است.

iphone 8 7 620x465 - همه اطلاعاتی که در مورد گوشی آیفون 8 اپل می‌دانیم

 • و احتمالا شما باید برای خرید آن کمی بیشتر صبر کنید. تحلیلگران معتقدند که بروز یک مشکل در سنسور اثر انگشت احتمالا باعث تاخیر در عرضه گوشی آیفون ۸ اپل شود. این تاخیر می‌تواند از ۲ ماه تا حتی بیشتر نیز ادامه پیدا کند.

iphone 8 232323 620x413 - همه اطلاعاتی که در مورد گوشی آیفون 8 اپل می‌دانیم

 • برخی شایعات نشان می‌دهد iPhone 8 تنها در رنگ مشکی عرضه خواهد شد.

iphone 8 10 620x465 - همه اطلاعاتی که در مورد گوشی آیفون 8 اپل می‌دانیم

 • و مطابق آیفون ۷، فاقد جک هدفون خواهد بود.

iphone 8 2 620x465 - همه اطلاعاتی که در مورد گوشی آیفون 8 اپل می‌دانیم

 • ما به زودی اطلاعات بیشتری را از آیفون بعدی اپل به دست خواهیم آورد.

iphone 8 13 620x299 - همه اطلاعاتی که در مورد گوشی آیفون 8 اپل می‌دانیم


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 69354TechnoYab QR Code For: همه اطلاعاتی که در مورد گوشی آیفون ۸ اپل می‌دانیم

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *