8fba815e e518 4ed6 9e37 046cafb186d2 - افزایش فروش آئودی
اشتراک

افزایش فروش آئودی

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: خودرو

با وجود شرایط سخت و رقابت سنگین در کلاس خودرو‌های لوکس، فروش جهانی آئودی از ابتدای سال تا این لحظه ۵.۲ درصد افزایش یافته و به ۱٬۱۰۲٬۶۵۰ دستگاه در بازارهای اروپا، چین و ایالات متحده رسیده است. در ماه گذشته آئودی موفق به فروش ۱۴۹ هزار و ۴۰۰ دستگاه خودرو شد که نسبت به مدت زمان مشابه سال ۲۰۱۵ افزایش ۲.۳ درصدی را نشان می‌دهد.

تقاضا در بازارهای اروپایی ایتالیا، اسپانیا و آلمان به ترتیب به میزان ۱۶.۲۸، ۱۳.۸ و ۶.۹ درصد افزایش یافته است؛ این در حالی است که تقاضا در بازار فرانسه ۳.۱ درصد و در بازار بریتانیا ۹.۹ درصد کاهش یافته است.

در آمریکای شمالی این خودروساز مطرح آلمان موفق به فروش ۱۳۷۴ دستگاه خودرو در بازار مکزیک شده است که این رقم افزایش ۱۸ درصدی را نشان می‌دهند. در بازار کانادا نیز آئودی موفق فروش ۲۴۵۱ دستگاه خودرو شده است؛ این رقم نیز ۱۴.۷ درصد افزایش نشان می‌دهد. در بازار ایالات متحده فروش آئودی با ۴ درصد افزایش به ۱۸ هزار و ۳۶۴ دستگاه خودرو رسیده است. پرفروش‌ترین خودروهای آئودی را شاسی‌بلند‌های گران قیمت این شرکت تشکیل نمی‌دهند. بلکه نسل آخر سدان A4 پرفروش‌ترین خودروی این شرکت در بازار جهانی است.

در بخش آسیا و اقیانوسیه، بازار چین همچنان بزرگ‌ترین بازار این شرکت باقی مانده است. آئودی در ماه گذشته موفق به فروش ۴۶ هزار و ۴۵۴ دستگاه خودرو در این کشور شده است که این رقم ۹.۹ درصد افزایش را نشان می‌دهد. موفق ترین مدل‌های آئودی در بازار چین را مدلهای A3 سدان، Q3، Q5 و Q7 تشکیل می دهند که پیشبینی می‌شود با ورود مدل طویل‌تر سدان A4 L به بازار در هفته‌های آینده این فروش باز هم افزایش پیدا کند.

در جدول زیر می‌توانید گزارشی از فروش محصولات آئودی در کشورهای مختلف جهان را در ماه جولای مشاهده نمایید.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 21199 TechnoYab QR Code For: افزایش فروش آئودی

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *