e41218632f98ea62526de7c2b1749e51 970 80 - ال‌جی G6 احتمالاً به اسکنر عنبیه چشم و سرویس پرداخت موبایلی مجهز می شود
اشتراک

ال‌جی G6 احتمالاً به اسکنر عنبیه چشم و سرویس پرداخت موبایلی مجهز می شود

نویسنده: ناصر سورانی تاریخ: دسته بندی: ال جی

آخرین شنیده ها حاکی از این است که این گوشی به اسکنر عنبیه چشم و تکنولوژی پرداخت موبایلی که برای رقابت با سرویس سامسونگ پِی طراحی شده است، مجهز خواهد بود. این شرکت در نظر دارد تا جی ۶ خود را به تکنولوژی های جدیدی مجهز کند تا بتواند ضرر ۶۷ میلیون دلاری خود را در زمینه فروش ناموفق اسمارت فون ماژولار جی ۵ جبران کند.

شایعه شده که این شرکت تکنولوژی جدیدی را تحت عنوان Magnetic Secure Transmission توسعه داده تا از آن برای سرویس پرداخت موبایلی خود در این گوشی بهره گیرد. این تکنولوژی هم اکنون در سرویس سامسونگ پِی نیز استفاده می شود.

از طرفی دیگر، تقریباً یک ماه پیش کمپانی ال جی از تولید ماژول اسکن عنبیه چشم جدیدی رونمایی کرد اما در خصوص استفاده از این تکنولوژی در گوشی های هوشمند نسل بعد، هیچگونه اظهارنظری نکرد. این ماژول دو در یک، تکنولوژی دوربین و اسکنر عنبیه چشم را در خود ترکیب کرده که علاوه بر کاهش هزینه ها، از عملکرد بهتری نیز برخوردار است. اکنون شایعه شده که این تکنولوژی با سرویس پرداخت موبایلی ال جی در ارتباط خواهد بود و شاید این دو را در جی ۶ ببینیم.

همانطور که می دانید، اولین اسمارت فون مجهز به اسکنر عبینه چشم را کمپانی سامسونگ با معرفی گلکسی نوت ۷، روانه بازار کرد اما متاسفانه به دلیل بروز برخی نواقص در این گوشی، سامسونگ مجبور به جمع آوری تمامی مدل های فروخته شده از سطح بازار شد که ضرری سنگینی را برای این شرکت کره ای به دنبال داشت.

گفته می شود که سامسونگ قصد دارد تا از این تکنولوژی در گلکسی اس ۸ خود استفاده کند که اگر این شایعه به واقعیت تبدیل شود، باری دیگر شاهد رقابت میان این دو شرکت کره ای خواهیم بود.

هنوز اطلاعات دقیق و قابل استنادی در خصوص مشخصه های فنی ال جی جی ۶ به بیرون درز نکرده اما برخی منابع خبری از مجهز بودن این اسمارت فون به پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵، و نمایشگر کوآد اچ دی خبر دادند و ادعا کرده اند که این گوشی دیگر همانند مدل جی ۵، از طراحی ماژولار برخوردار نخواهد بود.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 33636 TechnoYab QR Code For: ال‌جی G6 احتمالاً به اسکنر عنبیه چشم و سرویس پرداخت موبایلی مجهز می شود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *