Twitter 1 w600 - امکان ساخت Moments روی اپلیکیشن توییتر
اشتراک

امکان ساخت Moments روی اپلیکیشن توییتر

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

در حالی که Moments تا امروز تنها روی نسخه تحت وب توییتر در دسترس قرار گرفته بود، کمپانی توییتر اخیراً اعلام کرده که Moments حالا روی اپلیکیشن های اندروید و iOS شبکه اجتماعی مورد اشاره نیز در دسترس قرار گرفته است.

با در نظرگیری محدودیت ۱۴۰ کاراکتری توییتر برای هر توییت، Moments یکی از قابلیت های مهم این شبکه اجتماعی به شمار می روند تا تجربه ای غنی تر در اختیار کاربران گذاشته شود. ساخت Moment روی اپلیکیشن توییتر بسیار راحت بوده و کافی است ضمن یافتن و انتخاب توییت های دلخواه خود، روی فلش قرار گرفته در گوشه بالایی کلیک کرده و با انتخاب گزینه Add to Moment، آنها را به کالکشن توییت های مد نظرتان بیفزایید.

علاوه بر این، امکان شخصی سازی Moments نیز وجود دارد تا تجربه دلخواه تان در اختیار سایر کاربران قرار داده شود. به عنوان مثال می توانید ترتیب قرارگیری توییت ها را تغییر دهید، رنگ مشخصی را برای پس زمینه توییت ها انتخاب نمایید و در نهایت، یک تیتر و سوتیتر به آن اضافه کنید.

نسخه جدید اپلیکیشن توییتر در حال حاضر روی گوگل پلی و اپ استور در دسترس است و با دریافت آن، قادر به ساخت و شخصی سازی Moment های خاص خود خواهید بود.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 34023 TechnoYab QR Code For: امکان ساخت Moments روی اپلیکیشن توییتر

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *