تکنویاب | تکنولوژی | انتشار اندروید 6 برای Z3 ،Z3 ،Z2 کامپکت سونی
z3c 1024x768 - انتشار اندروید 6 برای Z3 ،Z3 ،Z2 کامپکت سونی
اشتراک

انتشار اندروید ۶ برای Z3 ،Z3 ،Z2 کامپکت سونی

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سونی

تنها سامسونگ نیست که این روزها مشغول به روزرسانی پرچمداران قدیمی خود به اندروید ۶ است بلکه سونی نیز سخت کار می‌کند تا بتواند تعهداتی که در مورد آپدیت گوشی‌های قدیمی اکسپریا به اندروید مارشمالو را داده است، عملی کند.

سونی در اکتبر سال قبل قول داده بود که گوشی‌های Xperia Z2 ،Xperia Z3 و Xperia Z3 Compact را به اندروید مارشمالو آپدیت کند. پس از انتشار یک نسخه آزمایش در ماه گذشته، اکنون نسخه رسمی این سیستم عامل برای پرچمداران قدیمی اکسپریا آماده شده است.

فریمور شماره ۲۳.۵.A.0.570 سونی که نسخه ۶.۰.۱ اندروید به همراه وصله امنیتی ماه فوریه و رابط کاربری جدید اپلیکیشن دوربین با خود به همراه دارد، فعلا برای سه مدل D6503 اکسپریا زد۲، D6603 اکسپریا زد۳ و D5803 اکسپریا زد۳ کامپکت در آمریکا، روسیه، اکراین، خاورمیانه، شمال آفریقا و آمریکای لاتین منتشر شده است، هرچند که ممکن است کاربران همه کشورها در این مناطق آن را به طور همزمان دریافت نکنند.

اگر شما یکی از دارندگان این سه دستگاه هستید و توانسته‌اید آپدیت جدید اندروید را روی گوشی خود دریافت کنید، از تجربه خود در مورد تفاوت‌ها و ویژگی‌های جدید اندروید مارشمالو به ما بگویید.

 

sonyz3android6 - انتشار اندروید 6 برای Z3 ،Z3 ،Z2 کامپکت سونی


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 2030TechnoYab QR Code For: انتشار اندروید ۶ برای Z3 ،Z3 ،Z2 کامپکت سونی

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *