3D Goal keeper Copy 2 Copy Copy 3 - انتشار بازی آنچارتد 4
اشتراک

انتشار بازی آنچارتد ۴

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: بازی

شرکت ناتی داگ در چند پیش بازی زیبایی را به نام Uncharted 4 که نام فارسی آنچارد ۴ می باشد به انتشار رسانید.

این بازی قبلا در نسخه های Uncharted 1 ، Uncharted 2 ، Uncharted 3 برای کاربران عرضه شده بود که خیلی نیز از آن استقبال شد.

شرکت ناتی داگ درباره ویژگی های جدید این بازی گفت:

در این نسخه گیمر می تواند به صورت دو نفره به بازی بپردازد که وظیفه ی او در این بازی این است که موج های دشمنان را از بین ببرد که برای این کار نیز سلاح متعددی با قدرت منحصربه فرد در بازی نهادین شده است.

در مجموع شما در این بازی به نبرد با ۵۰ موج در ده نقشه مختلف می پردازید ، که بعد از هر ۱۰ موج باید آماده روبه رو شدن با باس های بسیار قدرتمند باشید.

Uncharted 4 - انتشار بازی آنچارتد 4
شما بعد از هر نبرد با موج های دشمنان خود پول های نقدی را به دست می آوردی که می توانید از آنان در راه خرید سلاح یا ارتقا آن استفاده نمایید
با به این نکته نیز اشاره کرد که وظیفه شما همیشه نبرد با امواج نبوده بلکه به شما ماموریت هایی داده می شود که بایستی آن ها را در یک زمان مشخص شده به پایان برسانید.
mbvmmylaq7hyv0pf2xlk - انتشار بازی آنچارتد 4این بازی در هفته های آینده برای پلی استیشن ها نیز عرضه خواهد شد، که دقیقا در اواخر ماه دسامبر خواهد بود.
1462807289 2712 jaquette avant - انتشار بازی آنچارتد 4
به شما پیشنهاد می کنیم این بازی جذاب را دست ندهید زیرا این بازی همه نظر بی نظیر است که من به چند تای آن اشاره می کنم ، مانند گرافیک فوق العاده ، گیم پلی روان آن ، مراحل مختلف ، شخصیت های متعدد با قدرت های فروان ، قابلیت دو نفره بازی کردن و……..


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 32609 TechnoYab QR Code For: انتشار بازی آنچارتد ۴

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *