disasgawe - اندازه صفحه‌نمایش گوشی‌های سری گلکسی اس 10 مشخص شد
اشتراک

اندازه صفحه‌نمایش گوشی‌های سری گلکسی اس ۱۰ مشخص شد

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: اخبار

خبرچین سرشناس Evan Blass هم اکنون سه رندر را منتشر کرده است که مربوط به گوشی‌‌های آتی سری گلکسی اس ۱۰ می‌شوند. اما با این حال در پستی که این شخص منتشر نموده؛ به صراحت گفته شده است که این تصاویر بر اساس توقعات تولیدکننده از قاب گوشی‌ها ایجاد شده‌اند.

طبق این رندر‌ها، کو‌چک‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین مدل این سری، یعنی گلکسی اس ۱۰ لایت که از صفحه نمایش ۵.۸ اینچی بهره می‌برد و دوربین سلفی آن در دایره‌ای کوچک در وسط بخش بالایی صفحه نمایش قرار گرفته است. گلکسی اس ۱۰ معمولی نیز به صفحه نمایش ۶.۱ اینچی مجهز شده است و ظاهر و زبان طراحی آن همانند برادر کوچک‌تر خود خواهد بود.

نسحه بزرگ‌تر، یعنی گلکسی اس ۱۰ پلاس از صفجه نمایش بزرگ ۶.۴ اینچی استفاده می‌کند و در درون آن دو دایره کوچک قرار دارد تا دوربین سلفی دوگانه در آن‌ها جای گیرد. به احتمال فراوان این رندرهای بر اساس شایعات طراحی شده‌اند، بنابراین نمی‌توان به صحت این رندرها اطمینان کرد اما در سویی دیگر، این تصاویر توسط منبعی معتبر انتشار یافته‌اند و Ice Universe ( یکی دیگر از خبرچینان سرشناس) در زیر تصاویر سایز صفحه نمایش این گوشی‌ها را تایید کرده است. بنابراین می‌توان این ابعاد اعلام شده برای صفحه نمایش را به صورت یک فرضیه در نظر گرفت.

eeb1cd72 b46c 45d9 9360 e4eaa6fb588b - اندازه صفحه‌نمایش گوشی‌های سری گلکسی اس 10 مشخص شد

 منبع خبر:gsmarena 


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 90784 TechnoYab QR Code For: اندازه صفحه‌نمایش گوشی‌های سری گلکسی اس ۱۰ مشخص شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *