تکنویاب | اخبار تکنولوژی

honor6 - اندروید 6 برای آنر 6 هوآوی منتشر شد
اشتراک

اندروید ۶ برای آنر ۶ هوآوی منتشر شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: هوآوی

همان طور که هوآوی وعده داده بود، اندروید ۶ برای گوشی Honor 6 این شرکت منتشر شد و کم‌کم به دست همه کاربران این محصول خواهد رسید.

اندروید ۶ مارشمالو به گوشی آنر ۶ هوآوی هم رسید. این گوشی به‌زودی آخرین نسخه سیستم عامل اندروید را روی خود خواهد دید. کاربران آنر ۶ هوآوی در هند گزارش داده‌اند که آپدیت OTA اندروید ۶ را، که آپدیتی ۷۰۰ مگابایتی است، دریافت کرده‌اند. این آپدیت شماره بیلد H60-L04C675B810دارد و جدیدترین آپدیت بزرگ اندروید به شمار می‌رود.

پیش‌تر خبرهایی مبنی بر انتشار اندروید ۶ برای برخی گوشی‌های هوآوی رسیده بود و حالا بالاخره این آپدیت راه آنر ۶ هوآوی را در پیش گرفته است.

honor6 - اندروید 6 برای آنر 6 هوآوی منتشر شد

این آپدیت به‌تازگی برای آنر ۶ هوآوی منتشر شده و به همین دلیل هنوز به همه این دیوایس‌ها نرسیده است. اگر شما هم از کاربران آنر ۶ هوآوی هستید، حتما گوشی خود را برای دریافت آخرین نسخه سیستم عامل اندروید چک کنید تا از به‌روزترین نسخه اندروید عقب نمانید.

اندروید ۶ هنوز روی بسیاری از گوشی‌ها نصب نشده است و اکنون تنها یک درصد گوشی‌های اندرویدی آخرین نسخه از اندروید را در خود دارند،  دلیل این امر نیز کند بودن انتشار آپدیت توسط شرکت‌های تولیدکننده است.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 248TechnoYab QR Code For: اندروید ۶ برای آنر ۶ هوآوی منتشر شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *