4ebea0a9 79dc 4312 a43a abb0f1a7d323 - اپل استور محصولاتش را بنا به تاریخچه خرید شما پیشنهاد می‌ دهد
اشتراک

اپل استور محصولاتش را بنا به تاریخچه خرید شما پیشنهاد می‌ دهد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

اپل استور در تاریخ ۴ آگوست یک بروزرسانی مهم داشته و برساس آن ویژگی‌هایی جدید و قدرتمند به این فروشگاه اضافه شده است.  از این پس این فروشگاه بنا به محصولاتی که قبلا از اپل خریداری کرده‌اید، محصولات خود را به شما معرفی می‌کند. به عنوان مثال، اگر اخیرا یک دستگاه‌ آی‌پد خریده‌اید و برنامه از این موضوع مطلع شود، ممکن است که به شما توصیه خرید صفحه کلید هوشمند را کند. یا اگر به تازگی یک تلفن همراه آ‌‌یفون ۶ اس خریده‌اید، برنامه قاب‌هایی متناسب با این مدل آيفون به شما معرفی می‌کند. این پیشنهاد‌ها را می‌توانید با پایین آمدن در قسمت جستجوی اپل استور (Discover) بیابید.

اگر به این قابلیت علاقه ندارید، می‌توانید این ویژگی را غیرفعال کنید. اپل قابلیت‌های دیگری هم در نسخه ۴.۰ اپل ستور ارائه داده است. شما خیلی راحت‌تر می‌توانید از برنامه‌ها وکارگاه‌‌های آموزشی که در فروشگاه‌های اپل منطقه شما برگزار می‌شود، آگاه شوید. یا اینکه به شما اطلاع می‌دهد محصولی که سفارش داده‌اید، به فروشگاه محصولات اپل منطقه شما رسیده است و می‌توانید برای دریافت آن به فروشگاه مراجعه کنید.

dd350140 ac53 404d b981 8109aa6c5d79 179x300 - اپل استور محصولاتش را بنا به تاریخچه خرید شما پیشنهاد می‌ دهد

وقتی که در حال بازدید از فروشگاه اپل هستید، می‌توانید یک محصول را اسکن کرده و از طریق نسخه جدید اپل استور، اطلاعاتِ کاملی را در‌باره آن محصول به دست آورید. و اگر در حال قدم زدن در یک فروشگاه محصولات اپل قدیمی هستید، Apple store به شما اجازه می‌دهد که ببینید آیا در آن مکان موردی از محصولاتی که قبلا در برنامه به عنوان مواردِ مورد علاقه ثبت کرده اید، باقی مانده است یا خیر. ( البته این ویژگی‌ها به دلیل این‌که فروشگاه رسمیِ اپل در ایران وجود ندارد، فعلا برای ما کاربردی ندارد.)

به نظر می‌رسد که هدف این شرکت، با این ویژگی‌های جدید موجود در اپل استور، جذب شما برای خرج کردن پول بیشتر برای لوازم مربوط به دستگاه‌های اپل است.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 19851 TechnoYab QR Code For: اپل استور محصولاتش را بنا به تاریخچه خرید شما پیشنهاد می‌ دهد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *