Untitled 1 2 - اپل بزرگترین فروشنده گجت‌های پوشیدنی در سه ماهه اول 2017 است
اشتراک

اپل بزرگترین فروشنده گجت‌های پوشیدنی در سه ماهه اول ۲۰۱۷ است

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: اپل

بازار تکنولوژی‌های پوشیدنی روز به روز در حال داغ شدن است و کمپانی‌های زیادی چشم به کسب سهمی از این بازار دوخته‌اند؛ اما بر اساس آخرین آمار منتشرشده، کمپانی اپل توانسته است با پشت سر گذاشتن شیائومی، به بزرگ‌ترین فروشنده گجت‌های پوشیدنی در سه‌ماهه اول سال ۲۰۱۷ تبدیل شود.

Untitled 1 1 - اپل بزرگترین فروشنده گجت‌های پوشیدنی در سه ماهه اول 2017 است

همان‌طور که پیش‌تر هم نوشتیم، کمپانی اپل با انعقاد قراردادی جدید قصد دارد تولید ساعت‌های هوشمند خود را افزایش دهد تا بتواند همچنان در کورس رقابت باقی بماند. بعد از اپل و شیائومی، فیت‌بیت در رتبه سوم بزرگ‌ترین فروشندگان تکنولوژی‌های پوشیدنی قرار گرفته است. کمپانی فیت‌بیت در مدت مشابه سال ۲۰۱۶ توانسته بود ۴.۵ میلیون واحد ابزار پوشیدنی به فروش برساند، اما این رقم در سه اول ۲۰۱۷ به رقم ۲.۹ میلیون تقلیل پیداکرده است و باعث شده تا سهم این کمپانی از ۲۴ درصد به حدود ۱۳ درصد برسد.

Wearable market - اپل بزرگترین فروشنده گجت‌های پوشیدنی در سه ماهه اول 2017 است

کمپانی مطرح شیائومی نیز همانند فیت‌بیت، در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با افت فروش مواجه شده است و مقدار فروش دستبندهای هوشمند این کمپانی از ۳.۸ به ۳.۴ میلیون دستگاه کاهش یافته است.اما اپل تنهایی کمپانی بوده است که توانسته میزان فروش ابزارهای پوشیدنی خود را به نسبت مدت مشابه سال گذشته افزایش دهد. میزان فروش تکنولوژی‌های پوشیدنی این کمپانی از ۲.۲ میلیون دستگاه در سه‌ماهه اول ۲۰۱۶ به ۳.۵ میلیون در سه‌ماهه اول سال ۲۰۱۷ افزایش پیدا کرده است. به‌واسطه این افزایش، کوپرتینویی‌ها توانسته‌اند سهم خود از بازار فناوری‌های پوشیدنی را به ۱۵.۹ درصد برسانند و با ۰.۴ اختلاف، بالاتر از شیائومی قرار بگیرند.

سری دوم اپل واچ‌ها تاکنون با فروش بسیار خوبی مواجه شده‌اند و به همین دلیل نیز این کمپانی قصد دارد تولید ساعت‌های هوشمند خود را افزایش دهد. البته با معرفی آیفون ۸، نقش اپل واچ به‌عنوان یکی از وسایل جانبی این گوشی، پررنگ‌تر خواهد شد و کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که رشد فروش ساعت‌های هوشمند اپل همچنان ادامه‌دار باشد. پیش‌بینی شما چیست؟

منبع خبر:


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 57892 TechnoYab QR Code For: اپل بزرگترین فروشنده گجت‌های پوشیدنی در سه ماهه اول ۲۰۱۷ است

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *