ede128d9 5ad9 4edd 8ff9 4276760548ba - اپل موزیک با ویژگی ها و طراحی جدید در WWDC معرفی می‌شود
اشتراک

اپل موزیک با ویژگی ها و طراحی جدید در WWDC معرفی می‌شود

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: اپل

در کنار نسخه جدید سیستم عامل iOS که این بار iOS 10 نام دارد قرار است اپل موزیک در نسخه بتا به فروش برسد. در نهایت این بروزرسانی به عنوان نسخه جدید سیستم عامل موبایل iOS پاییز امسال عرضه خواهد شد.

بنابر اعلام چند منبع مختلف، جزییاتی از این طراحی جدید منتشر شده است. بنابراین Apple Music قرار است به صورت کلی طراحی بسیار ساده‌تری با پس‌زمینه‌هایی به رنگ سفید و مشکی بیشتر دریافت کند. برای اینکه زمینه سفید و سیاه اپلکیشن خسته‌کننده هم نشوند، قرار است تصاویر رنگی آلبوم‌ خواننده‌ها بخش بزرگی از این رابط کاربری جدید را در برگیرد. ظاهر آلبوم خوانندگان البته همچنان بدون تغییر باقی می‌ماند تا وابسته به رنگ کاور آلبوم خواننده تغییر رنگ دهد.

a6f8e02a 6586 46df b829 1d5e47cdaf41 300x179 - اپل موزیک با ویژگی ها و طراحی جدید در WWDC معرفی می‌شود

اپل موزیک همچنین قرار است نمای میان‌بر بهتری را به وسیله ویژگی ۳D Touch بدست آورد که اشتراک گذاری آهنگ‌ها را راحت‌تر کند. بخشی به نام For You که در این برنامه قرار دارد ظاهر ساده‌تر و بهتری برای تبلیغ هنرمندان و آلبوم‌های مختلف پیدا خواهد کرد اما الگوریتم آن تغییر نمی‌کند. در نسخه جدید همچنین تب New حذف خواهد شد و جایگزین آن قرار است تب دیگری با نام Browse جای گیرد که ظاهرا بهتر می‌تواند محتوای این بخش را مرتب کند.

تغییر دیگری که درباره نسخه جدید اپلیکیشن Apple Music قرار است مشاهده کنیم، پشتیبانی وسیع از متن (لیریک) آهنگ‌های مختلف است. همه این ویژگی‌های جدید به وسیله یک بروزرسانی کوچک برای آیتونز به مک نیز وارد می‌شوند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 7048 TechnoYab QR Code For: اپل موزیک با ویژگی ها و طراحی جدید در WWDC معرفی می‌شود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *