static1 - بازگشایی اولین آکادمی iOS اپل در ایتالیا
اشتراک

بازگشایی اولین آکادمی iOS اپل در ایتالیا

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

کمتر از سه ماه دیگر اولین آکادمی iOS اپل در ایتالیا شروع به کار می‌کند تا توسعه دهندگان علاقه‌مند از این طریق تجربه و دانش بیشتری در زمینه توسعه و ساخت اپلیکیشن‌های iOS به دست آورند.

اگر به دنبال یادگیری برنامه نویسی iOS هستید ولی جای مناسبی برای این کار پیدا نمی‌کنید، بهتر است در آکادمی iOS اپل ثبت نام کنید؛ آکادمی که قرار است برای اولین بار در دانشگاه فردریکو دوم شهر ناپل ایتالیا برپا شود.

تیم کوک برای اولین بار در ماه ژانویه مژه راه اندازی اولین مرکز توسعه iOS در اروپا را داد. اکنون رئیس امور مالی اپل تایید کرده است اولین آکادمی iOS اپل با همکاری دانشگاه فردریکو دوم ناپل در ماه اکتبر بازگشایی می‌شود.

static1 300x118 - بازگشایی اولین آکادمی iOS اپل در ایتالیا

طول این دوره تحصیلی ۹ ماه خواهد بود که در ۲ ترم برگزار می‌شود. در ترم اول به افزایش مهارت‌های توسعه iOS و در ترم دوم بر ایجاد استارتاپ‌ها، طراحی اپلیکیشن و همکاری در ساخت اپلیکیشن‌ها پرداخته می‌شود.

آکادمی iOS اپل در سال اول پذیرای ۲۰۰ دانش آموز ایتالیایی و اروپایی است اما سال آینده این تعداد دو برابر خواهد شد و مراکز بیشتری از این نوع در سراسر جهان افتتاح می‌شود. اپل امیدوار است با این کار بتواند به پرورش نسل بعدی توسعه‌دهندگان iOS کمک کند و تجاربی که به آن نیاز دارند را در اختیارشان بگذارد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 15861 TechnoYab QR Code For: بازگشایی اولین آکادمی iOS اپل در ایتالیا

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *