فرار از زندان
اشتراک

بازگشت Prison Break و Wentworth Miller در اولین تریلر کامل فصل جدید

نویسنده: ناصر سورانی تاریخ: دسته بندی: اخبار, فیلم

سریال فرار از زندان یا همون Prison Break شاید از اون دسته سریالها باشه که خیلی از علاقه مندان دنیای سریال مخصوصا در ایران خودمون اولین سریالی باشه که شروع کردن و پای به دنیای عظیم سریالها گذاشتن و خیلی موردها هم دیده شده که تنها سریالی بوده که دیدن. خبر رو اینجوری شروع کردم چرا که خیلی ها منتظر این روز بودن و بالاخره فیلمبرداری سریال Prison Break آغاز شد و بلافاصله هم اولین تریلر اون میکس و مونتاز شده تا عطش هواداران این سریال کمی بخوابه.

به گزارش آریافیلم ، Prison Break که بین سالهای ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ از شبکه ی Fox پخش میشد از محبوب ترین سریالهای زمان خودش بود و بعد از مدتها شایعه نسبت به ساخت ادامه سریال ، بعد از ۷-۸ سال مجددا ادامه پیدا کرده و شاهد هنرنمایی دوباره ی Wentworth Miller ، Dominic Purcell و Sarah Wayne Callies در نقشهای خودشون خواهیم بود و از سایر بازیگران نیز از فصلهای قبل به سریال بازگشته اند که میشه به Amaury Nolasco,Robert Knepper, Rockmond Dunbar, Mark Feurstein, Augustus Prew, Rick Yune, Inbar Lavi و Paul Adelstein. اشاره داشت.

گفته میشه فصل جدید این سریال در فصل سریالی ۲۰۱۶-۲۰۱۷ پخش خواهد شد و هنوز زمان دقیقی برای اون تعیین نشده است.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 9030 TechnoYab QR Code For: بازگشت Prison Break و Wentworth Miller در اولین تریلر کامل فصل جدید

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *