تکنویاب | تکنولوژی | بازی Resident Evil 7 در سه روز بیش از 2.5 میلیون نسخه فروخت
889676785c2b517b32d7b5d7ccc79181 XL - بازی Resident Evil 7 در سه روز بیش از 2.5 میلیون نسخه فروخت
اشتراک

بازی Resident Evil 7 در سه روز بیش از ۲.۵ میلیون نسخه فروخت

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: بازی

کپکام ( Capcom ) ناشر بازی Resident Evil 7: Biohazard اعلام کرد که این بازی بیش از ۲.۵ میلیون نسخه به فروش رفته است . بدین ترتیب میزان فروش کلی سری Resident Evil به ۷۵ میلیون نسخه رسیده است . با تکنویاب همراه باشید.

بازی های Resident Evil 5 و Resident Evil 6 هر کدام به ترتیب با فروش ۷.۱ و ۶.۶ میلیون نسخه ای در رتبه های اول و دوم  لیست پر فروش ترین بازی های کمپانی کپکام قرار گرفته اند .

بازی Resident Evil 7: Biohazard در تاریخ ۲۴ ژانویه ( ۵ بهمن) در دسترس کاربران قرار گرفت . ناشر این بازی ، کپکام پیش از عرضه پیش بینی کرده بود که این بازی یک شروع خوب را تجربه نماید . به نظر می رسد  که بازی Resident Evil 7 تا پیش از بسته شدن سال مالی در تاریخ ۳۱ مارس به فروش ۴ میلیون نسخه خواهد رسید هر چند ناشر این بازی امیدوار است تا در هفته های آینده این بازی فروش بیشتری را تجربه کند . لازم به ذکر است رقم ۲.۵ میلیون نسخه اشاره شده تعداد نسخه های ارسال شده برای فروشگاه ها و خرده فروشی ها می باشد و تا کنون میزان دقیق فروش این بازی به مشتریان اعلام نشده است .

شایان ذکر است که بازی Resident Evil 7: Biohazard review مورد تحسین بسیاری از منتقدان قرار گرفته است و توانسته نمرات بالایی را کسب نماید . برای مشاهده نمرات بازی Resident Evil 7: Biohazard review می توانید مطالب پیشین سایت را مشاهده نمایید .

در اخباری دیگر مربوط به Resident Evil 7 ، آخرین فیلم این مجموعه با نام The Final Chapter این هفته اکران خواهد شد .


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 42780TechnoYab QR Code For: بازی Resident Evil 7 در سه روز بیش از ۲.۵ میلیون نسخه فروخت

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *