23229178 31a0 4fe4 91ee c223ecd490f6 - با اینفینیتی ۵۰۰ اسب بخاری رقیب قدرتمند بی ام و آشنا شوید
اشتراک

با اینفینیتی ۵۰۰ اسب بخاری رقیب قدرتمند بی ام و آشنا شوید

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: خودرو

اینفینیتی همواره به دنبال شکست رقبای آلمانی از نظر عملکرد و توان حرکتی بوده است. اینفینیتی Q60 محصولی مناسب تلقی می‎شود؛ ولی فرمان آن کمی گیج و دینامیک حرکتی خودرو نسبت به رقیبان کمی کند به نظر می‎رسد. به‌علاوه این خودروی تازه‌وارد ژاپنی همانند خودروهای بی ام و سری چهار، مرسدس بنز کوپه کلاس C و آئودی A5 از چسبندگی مطلوبی برخوردار نیست. بنابراین هنگامی که از خودروی Q60 Redsport 400 با برند ژاپنی صحبت می‎شود، نمی‎توان آن را رقیب سرسخت بی ام و M4 و مرسدس بنز AMG C63 S کوپه دانست. هر چند اینفینیتی با به‌روزرسانی توان خودروی Q60 به ۵۰۰ اسب بخار، دوست دارد وارد کارزار خودروهای قدرتمند آلمانی شود.

روزنامه استرالیایی Drive اخیراً با برنارد میشل، مدیر برنامه‌ریزی محصولات اینفینیتی در استرالیا، مصاحبه‎ای ترتیب داده و میشل مدعی شده است که اینفینیتی خودرویی قدرتمند برای بازار مهیا خواهد کرد. ظاهراً خودروی نام‌برده بر اساس پروژه‌ی اینفینیتی Black S Concept که در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۷ به نمایش درآمده، تولید ‌می‌شود.

0a527a32 49d5 40bf ba5f 6e35f7b04673 - با اینفینیتی ۵۰۰ اسب بخاری رقیب قدرتمند بی ام و آشنا شوید

اینفینیتی به‌عنوان زیرمجموعه‌ی برند نیسان، ساخت خودروهای راحت و لوکس را سرلوحه خود قرار داده است. با این حال رولند کروگر، مدیر عامل اینفینیتی، قصد دارد به‌عنوان نماد این برند لوکس ژاپنی، خودرویی با عملکرد بالا معرفی کند. او می‏‌خواهد یک پرچم‌دار سریع و قدرتمند را برای برند اینفینیتی به ارمغان آورد.

حاصل دستاورد این خودروساز ژاپنی به‌زودی در معرض نمایش درخواهد آمد؛ ولی یقیناً اینفینیتی دست به یک تغییر بزرگ زده و آن هم تولید یک خودروی عملکرد بالا است. این برند سال‏های طولانی است که خودرویی قدرتمند تولید نکرده و همین عامل، نگرانی کارشناسان را از این حرکت تازه اینفینیتی بیشتر کرده است.

منبع BMWBLOG


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 56292 TechnoYab QR Code For: با اینفینیتی ۵۰۰ اسب بخاری رقیب قدرتمند بی ام و آشنا شوید

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *