12091251001281502132811819925107208865203 - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم
اشتراک

چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: سلامت

در زندگی هر کسی ممکن است اتفاقات پیش بینی نشده ای رخ دهد. گاهی اوقات برای ما ماجراهایی پیش می آید که هیچ گاه فکرش را نمی کرده ایم و یا انتظار رو به رو شدن با آن را نداشته ایم. به عنوان مثال، هنگامی که به طبیعت سفر می کنیم، تنها می خواهیم از مناظر زیبا و آب و هوای مطبوع لذت ببریم و اینکه حیوانی ترسناک به ما حمله کند، هرگز در ذهنمان نمی گنجد. حال سوال اینجاست که در چنین مواردی چگونه خود را از خطر رها سازیم؟

ما در این مقاله قصد داریم موضوع یاد شده را مورد بررسی قرار داده و راه های مواجهه با حیوانات درنده را به شما یاد دهیم. با خواندن این مقاله می توانید در کمترین زمان ممکن خودتان را از مهلکه نجات دهید و زندگی را دوباره آغاز کنید. تا پایان همراه تکنویاب باشید.700 w700 - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم

به چشم های کوسه نگاه کنید. سپس تلاش نمایید که به سمت ساحل باز گردید. اگر مجبور به مبارزه بودید نیز این کار را انجام دهید.
701 w700 - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم
در کشور استرالیا کانگوروها به خاطر پنجه های تیز و خطرناکشان شناخته شده هستند. اگر زمان کافی و موقعیت مناسب برای نشان دادن واکنش را داشتید، به پهلو بچرخید (برای محافظت از صورت) و آرام از محل دور شوید.
702 w700 - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم
در چنین مواقعی سر جای خود بایستید تا مار عقب نشینی کند. اگر چنین اتفاقی نیفتاد، به آرامی به عقب برگردید.
703 w700 - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم
شما باید به شیر کوهی نشان دهید که چه کسی رئیس است. سرپا بایستید و دست های خود را تکان دهید. اگر از این کارها نتیجه نگرفتید، با هر چیزی که می توانید (دست، سنگ و …) و حتی سلاح گرم به مبارزه بپردازید.
704 w700 - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم
پرتاب سنگ آن ها را برای حمله تحریک می کند. اگر خوب رفتار کنید، شامپانزه نیز رفتار مناسبی نشان خواهد داد.. فرار نکنید و به چشم های آن ها نگاه ننمایید.
705 w700 - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم
در نظر داشته باشید که زنبورها به صورت دسته جمعی حمله می کنند. اگر در چنین شرایطی قرار گرفتید، تنها راه این است که فرار کنید.
706 w700 - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم
فاصله خود را با عروس های دریایی حفظ نمایید. طول برخی از شاخک های آن ها به ۵۰ متر نیز می رسد. در آب هایی که این آبزی در آن زندگی می کند، وارد نشوید.
707 w700 1 - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم
هنگام حمله خرس های گریزلی خودتان را به مردن بزنید. اگر حمله ادامه داشت، به مبارزه بپردازید. در نظر داشته باشید که این روش برای خرس های سیاه جواب نمی دهد.
708 w700 - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم
جانور اول تلاش می کند که شما را غرق سازد. بنابراین خودتان را به خشکی برسانید و فرار کنید. اگر تمساح شما را نگه داشته بود، چاره ای جز مبارزه ندارید.
709 w700 - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم
فاصله ۷ متری خود را با این حیوان حفظ نمایید. اگر وارد قلمروی یکی از گاوهای وحشی شدید، به آرامی به عقب باز گردید. اگر سریع فرار کنید حیوان به دنبال شما خواهد آمد.
710 w700 - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم
این حیوانات بزرگ و سریع هستند و به سختی می توان آن ها را ترساند. اگر در تیر رس یکی از آن ها قرار گرفتید، سعی کنید آرام بمانید و برای زنده ماندن تلاش نمایید.
cassowary - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم
این پرنده ها پرواز نمی کنند، اما می توانند سریع بدوند. به آرامی برگردید و فرار کنید. در غیر این صورت طعم پنجه های آن را خواهید چشید.
712 w700 - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم
اسب های آبی غیر قابل پیش بینی هستند و هر ساله سه هزار نفر را به کام مرگ می فرستند. شما در مواجهه با آن ها گزینه های زیادی ندارید و بهتر است خودتان را به بالای درخت برسانید.
713 w700 - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم
بر خلاف انواع دیگر خرس ها، شما می توانید آن ها را بترسانید و سپس فرار کنید. در صورت اجتناب ناپذیر بودن مبارزه، ضربه زدن به پوزه می تواند گزینه مناسبی باشد.
714 w700 - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم
اگر فیل ها مورد آزار و اذیت قرار بگیرند، واکنش نشان می دهند. هنگام مواجهه با آن ها باید مراقب باشید، زیرا جانور می تواند به راحتی شما را له کند. بهتر است در بالای درخت پناه بگیرید.
715 w700 - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم
راه مناسب این است که خودتان را قوی تر نشان دهید. فرار کردن غریزه ببر را بر می انگیزد. روی زمین بایستید و دستان خود را حرکت دهید.
716 w700 - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم
وحشت شما باعث می شود که سگ پرخاشگر تر شود. بنابراین آرام بمانید. در صورتی که مورد حمله قرار گرفتید، از سر و گلوی خود محافظت کنید و سعی داشته باشید سگ را با چیز دیگری سرگرم نمایید.
717 w700 - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم
علی رغم جثه بزرگ، پلنگ ها موجودات محتاطی هستند و به ندرت به جانداران بزرگتر از خود حمله می کنند. بنابراین روی پاهای خود بایستید.
718 w700 - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم
کاری نکنید که این حیوان شما را همانند طعمه خود ببیند. نقش یک مرده را بازی کردن به کار شما نمی آید و بهتر است تاکتیک ترساندن را در پیش بگیرید.
719 w700 - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم
گفته می شود که هیچ کس از حمله بوفالوها جان سالم به در نخواهد برد. بالا رفتن از درخت نیز کارساز نیست، زیرا حیوان منتظر شما خواهد ماند. تنها راه این است که از سلاح گرم استفاده کنید.
720 w700 - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم
گراز هیچ کاری با شما ندارد. اگر اتفاقی به یکی از آن ها برخورد کردید، به آرامی و البته به طور پیوسته باز گردید.
721 w700 - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم
در برابر آن ها نیز باید قدرت و بزرگی خود را نشان دهید. تا آنجا که می توانید آن ها را بترسانید و به عقب برانید.
722 w700 - چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم
در کمال تعجب باید بگوییم که سمورهای آبی سابقه کشتن انسان ها را داشته اند. گزیده شدن توسط آن ها دردناک و عذاب آور خواهد بود. حمله با پارو می تواند گزینه مناسبی در برابر آن ها باشد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 50229 TechnoYab QR Code For: چگونه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *