Was8951186 - برنامه‌های ترامپ برای تشویق اپل به تولید محصولاتش در خاک آمریکا
اشتراک

برنامه‌های ترامپ برای تشویق اپل به تولید محصولاتش در خاک آمریکا

نویسنده: ناصر سورانی تاریخ: دسته بندی: اپل

دونالد ترامپ از همان روز‌های اولیه کارزارهای انتخاباتی آمریکا، روی تولید محصولات کمپانی‌های آمریکایی در خاک این کشور تاکید کرده بود. در حال حاضر بسیاری از کمپانی‌های آمریکایی برای افزایش حاشیه سود، خطوط تولید خود را به کشور‌هایی که نیروی کار ارزان دارند انتقال داده‌اند. یکی از این کمپانی‌ها اپل است که دونالد ترامپ روی تولید محصولات این کمپانی در خاک آمریکا تاکید خاصی دارد.

دونالد ترامپ در مصاحبه‌اش با روزنامه نیویورک تایمز فاش کرد که برای تشویق کمپانی اپل به تولید محصولاتش در خاک آمریکا، به این کمپانی معافیت‌های مالیاتی وعده داده است. او همچنین اعلام کرد که مایل است اپل چندین کارخانه بزرگ در خاک آمریکا احداث کند.

دونالد ترامپ در مصاحبه با نیویورک تایمز گفت: «من با تیم کوک تماس گرفتم و به او گفتم یکی از چیز‌هایی که برای من یک دستاورد واقعی خواهد بود این است که اپل به جای چین، ویتنام و هر جای دیگری که محصولاتش را در آنجا تولید می‌کند، یک یا چند کارخانه بزرگ در خاک آمریکا احداث کند.»

13805 8861 apple 1infiniteloop l - برنامه‌های ترامپ برای تشویق اپل به تولید محصولاتش در خاک آمریکا

البته اپل هیچ خط تولید یا کارخانه‌ای اختصاصی در چین یا تایوان ندارد و برای تولید محصولاتش در این کشور‌ها از تولیدکنندگان شخص ثالت مانند  فاکسکان یا پگاترون استفاده می‌کند.

نظر شما چیست؟ آیا معافیت‌های مالیاتی دونالد ترامپ می‌تواند اپل را به تولید محصولاتش در خاک آمریکا اغوا کند؟


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 33691 TechnoYab QR Code For: برنامه‌های ترامپ برای تشویق اپل به تولید محصولاتش در خاک آمریکا

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *