تکنویاب | اخبار تکنولوژی

Untitled 1 31 - بهترین برندهای لپ تاپ از نظر پشتیبانی و خدمات
اشتراک

بهترین برندهای لپ تاپ از نظر پشتیبانی و خدمات

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

تراز و اعتبار یک برند تولیدکننده لپ تاپ صرفاً به معنای کیفیت پشتیبانی و خدمات مناسب نیست؛ با وجود حجم گسترده منابع اینترنتی گیج کننده و حساب های کاربری غیراصلی در شبکه های اجتماعی و انواع و اقسام خطوط تلفنی، پیدا کردن یک سرویس پشتیبان مناسب کار راحتی به شمار نمی رود.

به همین دلیل نشریه Laptop Mag طی ۱۰ سال اخیر گزارش کیفیت و رده بندی برترین سرویس های خدمات رسانی شرکت های تجاری تولیدکننده لپ تاپ را منتشر می کند تا بهترین و محبوبترین برندها از این لحاظ معین گردند.

در این بین کمپانی اپل مشابه با سال های اخیر، به موجب غنای منابع و راهنمایی های اینترنتی، سرعت و کیفیت پاسخگویی و به خصوص نیروهای پشتیبان کاربلد و متخصص، دوباره در رده نخست قرار گرفته است.

tss 2017 bar chart v2 3071001489013936.2 3071001489013936 557x400 - بهترین برندهای لپ تاپ از نظر پشتیبانی و خدمات

اما نکته قابل توجه خیزش عظیم کمپانی های ایسر و لنوو طی سالیان اخیر است؛ ایسر با ارائه اطلاعات سریع، مفید و دقیق آنلاین و لنوو نیز با خدمات رسانی تلفنی بی نظیر و حجم داده های آنلاین کاربردی به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفته اند.

بعد از پشتیبانی متعادل و میانه مایکروسافت، HP، دل و ریزر، در شرایطی که کمتر کسی انتظارش را دارد ایسوس، سامسونگ و MSI به رتبه هایی بهتر از هشتم تا دهم دست نیافته اند.

سرویس های پاسخگویی اینترنتی و تلفنی ایسوس به شدت ضعیف بوده، متخصصین سامسونگ از پس اغلب ایرادها بر نمی آیند و حتی نوت بوک ۷ را با گلکسی نوت ۷ اشتباه می گیرند، نیروهای پشتیبانی MSI هم که به طور کلی محصولات خودشان را نمی شناسند!


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 50116TechnoYab QR Code For: بهترین برندهای لپ تاپ از نظر پشتیبانی و خدمات

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *