تکنویاب | تکنولوژی | بیشینه ابعاد نمایشگر برای دستگاه های موبایل بهره مند از ویندوز 10 موبایل، 9 اینچ اعلام شد
microsoft logo building - بیشینه ابعاد نمایشگر برای دستگاه های موبایل بهره مند از ویندوز 10 موبایل، 9 اینچ اعلام شد
اشتراک

بیشینه ابعاد نمایشگر برای دستگاه های موبایل بهره مند از ویندوز ۱۰ موبایل، ۹ اینچ اعلام شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: مایکروسافت

چندی پیش مایکروسافت لیستی از خصوصیات سخت افزاری مورد نیاز برای دستگاه هایی را منتشر کرد که می خواهند از ویندوز ۱۰ موبایل به عنوان سیستم عامل خود بهره بگیرند و آنطور که مشخص شده، بیشینه ابعاد نمایشگر برای این محصولات نسبت به قبل کمی افزایش یافته است.

با این تغییر، یک موبایل یا تبلت بهره مند از سیستم عامل موبایلی غول نرم افزاری می تواند نمایشگری حداکثر ۹ اینچی داشته باشد، این در حالی است که محدوده تعریف شده قبلی برای این دستگاه ها برابر با ۸ اینچ بوده است.

در هر حال اگر از علاقمندان به عکاسی هستید یا دوست دارید یکی از این دستگاه ها را داشته باشید، احتمالا از شنیدن این خبر و همچنین الزامی شدن استفاده از فلاش خودکار روی دستگاه های موبایل بهره مند از ویندوز ۱۰ موبایل خوشحال خواهید شد.

این تغییر را می توان نوعی آپگرید برای دستگاه های یاد شده دانست زیرا محبوب ترین موبایل مبتنی بر ویندوز فون یعنی لومیا ۵۲۰ (که از ویندوز فون ۸.۱ بهره می برد) فاقد فلاش بود.

دیگر پیش نیازهای ذکر شده در این لیست که نسبت به گذشته تغییری نداشته اند عبارتند از دست کم یک گیگابایت رم و ۸ گیگابایت حافظه داخلی. در پایان اضافه نماییم که همان چیپست های یکپارچه سازی شده با مودم اعلام شده قبلی از این پلتفرم پشتیبانی می کنند و تغییری در آنها اعمال نشده است. این چیپست ها اعضای مختلف خانواده اسنپدراگون از جمله ۸۱۰، ۸۰۸، ۶۱۷، ۲۱۰، ۲۰۸، ۸۲۰ و ۶۲۵ را شامل می شوند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 10015TechnoYab QR Code For: بیشینه ابعاد نمایشگر برای دستگاه های موبایل بهره مند از ویندوز ۱۰ موبایل، ۹ اینچ اعلام شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *