پسرهای بد3
اشتراک

تاریخ اکران « پسرهای بد ۳ » اعلام شد

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: فیلم

در حالی که مدتی است اعلام شده قرار است قسمت سوم «پسرهای بد» با حضور ویل اسمت ساخته ‌می‌شود، اکنون زمان اکران این فیلم تعیین شد.

به گزارش تکنویاب به نقل از مووی مگ، در حالی که قرار شده در ادامه «پسرهای بد» بار دیگر ویل اسمت و مارتین لارنس در کنار هم جلوی دوربین بروند، اسم رسمی این ادامه نیز اعلام شد.

طبق اعلام کمپانی سازنده این فیلم، «پسرهای بد ۳» با بازی دو ستاره‌ قسمت اول و دوم، اوایل سال ۲۰۱۸ راهی سینماها می‌شود. کمپانی سونی که پیشتر قصد داشت این فیلم را دوم جولای ۲۰۱۷ راهی سینماها اعلام کند، اکنون زمان اکران این فیلم را ۶ ماه عقب انداخته و اعلام کرده دوم ژانویه ۲۰۱۸ این فیلم را راهی پرده‌های نقره‌ای می‌کند. در عین حال عنوان فیلم نیز اعلام شده و «پسرهای بد برای زندگی» عنوان رسمی این فیلم است.

طبق شایعات جو کارناهان فیلم «پسرهای بد ۳» را کارگردانی می‌کند و آن را برمبنای فمیلنامه جورج گالو و دیوید گوگنهایم جلوی دوربین می‌برد.

در واقع گفته شده سونی چشم به جو کارناهان دارد تا فیلم «پسرهای بد ۳» را با حضور ویل اسمیت کارگردانی کند. این استودیو با کارناهان وارد مذاکره شده تا فیلمنامه موجود را که دیوید گوگنهایم نوشته، بازنویسی کند و کارگردانی آن را هم به دست بگیرد.

قسمت نخست این فیلم با بازی اسمیت در سال ۱۹۹۵ اکران شد و فیلم دوم سال ۲۰۰۳ ساخته شد و هر دو فیلم را مایکل بی کارگردانی کرد. این فیلم ردباره دو پلیس است که با ماجراهای بامزه‌ای روبه رو می‌شوند.

اکنون کمپانی سونی اعلام کرده در قسمت سوم این فیلم از بازیگران بیشتری بهره می‌گیرد. و حال جای سوال باقی است که آیا اسمیت در ادامه این فیلم بار دیگر حضور خواهد داشت یا خیر. این در حالی است که اوایل امسال او اعلام کرد که واقعا می‌خواهد در کنار لارنس در این فیلم حضور داشته باشد.ویل اسمیت ۴۶ ساله که چهار بار نامزدی برای گلدن گلوب، دو نامزدی برای اسکار و یک جایزه گرمی را در کارنامه دارد، با فیلم «پسرهای بد» به شهرت رسید. او سپس سال بعد در «روز استقلال» خوش درخشید و یک سال بعد در «مردان سیاه پوش» بازی کرد. این بازیگر پرطرفدار اکنون با فیلم پرستاره «جوخه خودکشی» در سینماها حضور دارد و فیلم ردیف اول باکس آفیس است. داستان قسمت اول «پسرهای بد» درباره دو کارآگاه پلیس است که وظیفه دارند از یک شاهد قتل محافظت کنند، در حالی که روی محموله هروئین دزدیده شده نیز تحقیق می کنند در این راه اتفاقات و حادثه های غیر منتظره ای برای این دو پلیس رخ می دهد.

قسمت اول و دوم این فیلم ادامه دار کاملا موفقیت‌آمیز بودند و اولی با فروش ۱۴۰ میلیون دلار در سراسر جهان و دومی با فروش ۲۷۰ میلیون دلاری، در خاطره‌ها ماندند. کارناهان چندی پیش فیلم «کشش» را با بازی پاتریک ویلسون و کریس پاین به اتمام برد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 21058 TechnoYab QR Code For: تاریخ اکران « پسرهای بد ۳ » اعلام شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *