تکنویاب | اخبار تکنولوژی

Smart Z Printer Moto Mod 01a w600 - تبدیل موبایل به یک پرینتر با ماژول جدید Moto Z
اشتراک

تبدیل موبایل به یک پرینتر با ماژول جدید Moto Z

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

خرداد ماه امسال کمپانی لنوو که در حاضر به نوعی مالک موتورولا است، تعریف نوآورانه و جدیدی از یک موبایل «ماژولار» ارائه کرد؛ به نحوی که خبری از قطعات قابل تعویض نبود، بلکه لوازم جانبی کاربردی به دستگاه اصلی اضافه می شود.با تکنویاب همراه باشید.

تاکنون نمونه های متعددی از این لوازم ماژولار که با نام Moto Mods شناخته می شوند روانه بازار شده و انواع باتری های اضافه، پروژکتور، اسپیکر و لنزهای افزایش میدان دید در اختیار کاربران قرار دارد.

اما نکته جالب توجه جایی است که موتورولا انحصار توسعه قطعات ماژولار را در اختیار خودش نگه نداشته و با راه اندازی برنامه ای ویژه به اشخاص و استارتاپ های ثالث اجازه می دهد لوازمی جدید، خلاقانه و بهتر به موتو مادز اضافه کنند.

Smart Z Printer Moto Mod 02 w600 - تبدیل موبایل به یک پرینتر با ماژول جدید Moto Z

یکی از این مادهای قابل توجه که اخیراً در وب سایت Indiegogo قرار گرفته تا به جمع ماژول های تلفن هوشمند Moto Z اضافه شود، پرینتر Smart ZZ است. دستگاهی که به پشت بدنه موبایل متصل شده و می تواند عکس های کاربر را مستقیماً چاپ کند.

شرکت Team One که وظیفه توسعه این پرینتر خاص را بر عهده دارد، قیمت ۱۰۰ دلار را برای این ماد در نظر گرفته اما Smart Z به کسانی که از پروژه جمع سپاری حمایت کنند، با قیمت ۶۰ دلار ارائه می شود.

گفتنی است ماژول پرینت فوری موتورولا اگر طی دو ماه آینده بیش از ۱۰ هزار دلار پشتیبانی شود، تا آبان ماه سال آتی به دست علاقه مندان خواهد رسید.

Smart Z Printer Moto Mod 03 w600 548x548 - تبدیل موبایل به یک پرینتر با ماژول جدید Moto Z


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 46403TechnoYab QR Code For: تبدیل موبایل به یک پرینتر با ماژول جدید Moto Z

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *