تکنویاب | اخبار تکنولوژی

thumbnail 185 Screenshot 20160229 120928 576x1024 - تصاویری از رابط کاربری تاچ‌ویز در Galaxy S7 و Galaxy S7 edge
اشتراک

تصاویری از رابط کاربری تاچ‌ویز در Galaxy S7 و Galaxy S7 edge

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج علاوه بر اینکه از آخرین نسخه سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنند، جدیدترین نسخه از رابط کاربری تاچ ویز را روی خود دارند. در این مطلب می‌توانید نگاهی به تغییرات ظاهری این رابط کاربری در پرچمداران جدید سامسونگ بیاندازید.

حدود ۱۰ روز پیش سامسونگ از پرچمداران جدید خود رونمایی کرد، گوشی‌هایی که علاوه بر سخت‌افزارهای جدید و ارتقا یافته، آخرین نسخه سیستم عامل اندروید ۶ مارشمالو را روی خود نصب دارند.
گلکسی اس۷ و گلکسی اس۷ اج مثل سایر محصولات اندرویدی سامسونگ، از رابط کاربری TouchWiz استفاده می‌کنند، رابطی که با وجود ویژگی‌ها و امکانات زیاد نسبت به اندروید خالص، همیشه از نظر سنگین بودن، مصرف زیاد حافظه و اپلیکیشن‌های پیش‌فرض متعدد، مورد بازخواست قرار گرفته است.
پیش از معرفی رسمی گلکسی‌های جدید، مطمئن بودیم که سامسونگ نسخه جدیدی از رابط کاربری تاچ‌ویز را با بهبودهای ظاهری و باطنی در این دو به کار خواهد گرفت، نسخه‌ای که گفته می‌شود باز هم سبک‌تر شده و تعداد اپلیکیشن‌های پیش‌فرض کمتری روی آن نصب است.
در گالری زیر می‌توانید تصاویر جدیدترین نسخه از رابط کاربری تاچ‌ویز را که در گوشی‌های گلکسی اس۷ و اس۷ اج استفاده می‌شود را ببینید و بفهمید که این نسخه نسبت به قبل چه تغییراتی کرده است.

گالری تصاویر (۱۹ تصویر )


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 584TechnoYab QR Code For: تصاویری از رابط کاربری تاچ‌ویز در Galaxy S7 و Galaxy S7 edge

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *