XiaomiMi6Invitation - تصاویر جدید از موبایل Mi 6 شیائومی منتشر شدند
اشتراک

تصاویر جدید از موبایل Mi 6 شیائومی منتشر شدند

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: شیائومی

با نزدیک تر شدن به زمان رویداد خبری رسمی شیائومی در تاریخ ۱۹ آوریل (چهارشنبه ۳۰ فروردین) در کشور چین، اطلاعات بیشتری در مورد موبایل پرچمدار Mi 66 این کمپانی به بیرون درز می کند. پس از انتشار تصویری از پنل جلویی این دستگاه، به تازگی دو تصویر رندر شده دیگر از تلفن همراه مذکور مشاهده شده.

رندری که در وب سایت SlashLeaks به رؤیت رسیده با تصاویر دیگری که پیش از این در مورد Mi 6 منتشر شده بود، مطابقت دارد و از سوی دیگر، تصویر دیگر که از پایگاه اینترنتی MyDrivers به دست آمده نیز چیدمان دوربین دوگانه این دستگاه را نشان می دهد.

XiaomiMi6Leak1 - تصاویر جدید از موبایل Mi 6 شیائومی منتشر شدند

پایگاه رسمی شیائومی نیز تیزر تبلیغاتی جدیدی را برای پرچمدار بعدی خود به نمایش درآورده که البته یک قطعه نمایش طنزی به زبان چینی است و اشاره مستقیمی به Mi 6 ندارد، اما منابع خبری می گویند در این تیزر از طراحی خمیده در چهار لبه دستگاه استفاده شده. پیش از این، شیائومی در تیزر دیگری به چیدمان دوربین دوگانه اسمارت فون مورد بحث نیز اشاره کرده بود.

XiaomiMi6Leak2 - تصاویر جدید از موبایل Mi 6 شیائومی منتشر شدند

گفتنیست به تازگی نتایج بنچمارک منتسب به Mi 6 در پایگاه Geekbench مشاهده شده که امتیاز فوق العاده ۲۰۰۶ را در حالت تک هسته ای و ۶۴۳۸۸ را در حالت چند هسته ای به دست آورده؛ چنین نتایجی از قدرتمندترین موبایل های اندرویدی حال حاضر جهان یعنی گلکسی اس ۸ و مدل پلاس آن نیز بالاتر است، اما باید توجه داشت که نمی توان از احتمال تقلب در این نتایج به راحتی عبور کرد.

لازم به ذکر است رویداد خبری رسمی شیائومی برای معرفی این موبایل پرچمدار، روز چهارشنبه همین هفته یعنی ۳۰ فروردین ماه برگزار خواهد شد، اما مطمئن باشید پیش از برگزاری مراسم اطلاعات کامل Mi 6 را بارها از منابع مختلف و موثق خواهیم شنید.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 54487 TechnoYab QR Code For: تصاویر جدید از موبایل Mi 6 شیائومی منتشر شدند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *