Meizu Pro 6 AM AH 3 1600x1067 800x450 - تصویر موبایل 270 دلاری میزو فاش شد؛ رونمایی احتمالی در 15 شهریور
اشتراک

تصویر موبایل ۲۷۰ دلاری میزو فاش شد؛ رونمایی احتمالی در ۱۵ شهریور

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: نوکیا, شیائومی, اخبار

کمپانی میزو مراسمی را برای رونمایی از اسمارت فون جدیدش در تاریخ ۵ سپتامبر (۱۵ شهریور) تدارک دیده و دعوت نامه هایش را هم ارسال نموده، اما هنوز هیچ اطلاعات رسمی در مورد اینکه چه دستگاهی در این برنامه معرفی می شود، در اختیار نیست.

گفتنی است دعوت نامه های این شرکت کمی غیرعادی به نظر می رسند، زیرا همراه هرکدام از آنها یک دستگاه موبایل نوکیا E71 نیز ارسال شده، در نتیجه احتمال می رود محصول بعدی میزو کاربران پرمشغله را هدف قرار داده باشد:meizu maz 2 225x300 - تصویر موبایل 270 دلاری میزو فاش شد؛ رونمایی احتمالی در 15 شهریور

اما شایعات دیگر نشان می دهند میزو قصد دارد فبلتی ۶ اینچی را در این مراسم رونمایی کند. در همین راستا، به تازگی تصاویری از موبایل جدید شرکت فوق به بیرون درز کرده که قیمتی برابر با ۲۷۰ دلار داردmeizu max 0 300x178 - تصویر موبایل 270 دلاری میزو فاش شد؛ رونمایی احتمالی در 15 شهریور:

البته منبع تعیین قیمت این تلفن همراه نیز در نوع خود جالب توجه است. ظاهراً زمانی که از دستیار صوتی اختصاصی میزو سؤال کنید «چه محصولی در تاریخ ۵ سپتامبر معرفی می شود؟» با پاسخ «۱۷۹۹» مواجه می شوید:meizu maz 1 169x300 - تصویر موبایل 270 دلاری میزو فاش شد؛ رونمایی احتمالی در 15 شهریور

گفتنی است این عدد به تنهایی هیچ معنای خاصی ندارد، اما شایعات حاکی از آن هستند که کمپانی یاد شده قصد دارد موبایل Meizu Max را در تاریخ ۱۵ شهریور رونمایی کند، که رقیبی برای Mi Max شیائومی محسوب می شود. بنابراین از آنجا که قیمت فبلت شیائومی در بازار چین بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ یوآن (۲۲۵ الی ۳۰۰ دلار) است، به نظر می رسد که عدد ۱۷۹۹ نیز قیمت فبلت آتی میزو باشد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 22582 TechnoYab QR Code For: تصویر موبایل ۲۷۰ دلاری میزو فاش شد؛ رونمایی احتمالی در ۱۵ شهریور

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *