1 61 - تعرفه مکالمه درون شبکه و برون شبکه همراه اول یکسان می‌شود
اشتراک

تعرفه مکالمه درون شبکه و برون شبکه همراه اول یکسان می‌شود

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: اخبار

اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد از ابتدای مهرماه سال جاری، تعرفه پایه یا آزاد سرویس مکالمه درون شبکه و برون شبکه همراه اول یکی خواهد شد. به این ترتیب از تاریخ یکم مهرماه ۱۳۹۷، هر دقیقه مکالمه درون و برون شبکه همراه اول به صورت تک نرخی محاسبه می‌شود و برای سیم کارت دائمی معادل ۵۹۹ ریال و برای سیم کارت اعتباری معادل ۸۹۹ ریال خواهد بود.

مزایای یکسان‌سازی تعرفه مکالمه همراه اول

طبق اطلاعیه منتشر شده توسط شرکت ارتباطات سیار ایران، روش جدید قیمت‌گذاری باعث سهولت و شفافیت بیشتر در محاسبه هزینه مکالمه‌های مشترکان همراه اول می‌شود. از دیگر مزایای این طرح می‌توان به کاهش تعرفه تماس‌های برون شبکه برای مشترکان دائمی و اعتباری این اپراتور اشاره کرد. این طرح در چارچوب مصوبه‌های رگولاتوری و منطبق با روش‌های روز قیمت‌گذاری در دنیا است.

همراه اول همچنین همزمان با یکسان‌سازی تعرفه مکالمه درون و برون شبکه، به منظور افزایش قدرت انتخاب و امکان مدیریت بیشتر هزینه مشترکان، بسته‌های مقرون‌به‌صرفه و متنوع مکالمه درون شبکه را برای مشترکان دائمی و اعتباری ارائه کرده است. بر این اساس، مشترکان دائمی و اعتباری اپراتور اول ارتباطی کشور می‌توانند با شماره‌گیری کد ستاره ۱۰ ستاره ۳۳۷ مربع (#۳۳۷*۱۰*)، بسته‌های مکالمه ماهانه همراه اول را مشاهده و خریداری کنند.

طرح یکسان‌سازی تعرفه مکالمه برای مشترکان دائمی و اعتباری در سال ۱۳۹۳ نیز اجرا شده بود که در آن زمان، هزینه‌های جابجایی در شبکه همراه، تعرفه‌های زمان اوج ترافیک و زمان غیر اوج ترافیک و هزینه‌های بین شهری و بین استانی حذف و تعرفه مکالمات درون شبکه برای مشترکان دائمی و اعتباری یکسان شده بود و حالا به موجب طرح جدید، تعرفه تمامی تماس‌های درون و برون شبکه همراه اول نیز یکسان خواهد شد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 88245 TechnoYab QR Code For: تعرفه مکالمه درون شبکه و برون شبکه همراه اول یکسان می‌شود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *