احضار ارواح 2
اشتراک

یک تماشاگر هنگام تماشای فیلم « احضار ارواح ۲ » از شدت ترس جان باخت!

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: فیلم

تماشای دنباله جدید فیلم ترسناک «احضار ارواح» (The Conjuring) به قیمت جان مرد ۶۵ ساله هندی تمام شد. به گزارش یکی از روزنامه‌های انگلیسی زبان هند، تماشاگر سالخورده‌ای که برای تماشای این فیلم به سینما رفته بود، ازشدت هیجان دچار ایست قلبی شد و بعد از انتقال به بیمارستان درگذشت.

به گزارش تکنویاب به نقل از مووی مگ، مرد ۶۵ ساله‌ای هنگام تماشای فیلم ترسناک «احضار ارواح ۲» بر اثرحمله قلبی درگذشت. تماشاگر سالخورده هندی که هنوز هویتش معلوم نیست در یکی از سالن‌های سینمای شهرستانی واقع در ایالت تامیل نادو هند مشغول تماشای بخش دوم «احضار ارواح » (The Conjuring 2) بود که با رسیدن به نقطه اوج داستان، از شدت هیجان دچار حمله قلبی شد و بلافاصله به بیمارستان انتقالیافت اما کمی بعد از دنیا رفت.

اما این پایان ماجرا نبود و عجیب‌ترین اتفاق زمانی رخ داد که جسد تماشاگر یادشده و ماموری که مسئول انتقال او به سردخانه بود، هر دو بر اثرحادثه‌ای نامعلوم ناپدید شدند. هنوز هیچ‌گونه توضیح منطقی در ارتباط باحادثه اخیر از سوی مقامات پلیس ارایه نشده و به عقیده بعضی تحلیلگران هندی پای قدرت‌های ماورایی در میان بوده است.

فیلم ترسناک «احضار ارواح ۲» به کارگردانی جیمز ون و با حضور پاتریک ویلسن و ورا فارمیگا در سینماهای سراسر دنیا به نمایش درآمده است. بخش اولاین فرنچایز سینمایی در سال ۲۰۱۳ روی پرده رفت و با استقبال گسترده تماشاگران روبه‌رو شد؛ تا جایی که به عقیده بعضی منتقدان این فیلم بعد از «جن‌گیر»، بهترین اثر سینمایی در ژانر وحشت به شمار می‌رود.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 14332 TechnoYab QR Code For: یک تماشاگر هنگام تماشای فیلم « احضار ارواح ۲ » از شدت ترس جان باخت!

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *