3b9caad6942288e40e01e00fe9009fe7 XL - یک تیپ دیجیتالی شیک در فصل زمستان
اشتراک

یک تیپ دیجیتالی شیک در فصل زمستان

نویسنده: ناصر سورانی تاریخ: دسته بندی: اخبار

با رسیدن فصل زمستان وقت آن رسیده که گرم ترین لباس هایتان را از چمدان خارج کنید. اما یکی از مشکلاتی که در چنین شرایطی به وجود می آید، هماهنگ کردن رنگ ها با همدیگر است. بیشتر مردها از رنگهای خنثی مثل بژ,خاکستری,خاکی,سفید,سیاه برای انتخاب لباسهایشان استفاده میکند.البته درست است که داشتن لباس های در این طیف رنگ همیشه به کمک ما می آیند و می توانید آنها را با هر لباس دیگری ست کنید، ولی برای یک تیپ زمستانی خوب فقط این رنگها کافی نیستند. ما ۵ رنگ برای ایجاد تنوع به شما پیشنهاد میکنیم.

زرشکی
زرشکی طیف تندی از قرمز است که هم مناسب شب است و هم روز .با استفاده از این رنگ لطافت و زیبایی را به برگ های پاییزی بیفزایید. زرشکی فقط یک رنگ زیبا نیست؛ یک رنگ همه کاره است و شما به راحتی می توانید آن را با رنگ های دیگر مانند سفید و سیاه و بژ ست کنید. البته احتمالا مطمئن ترین راه، ست کردن رنگ زرشکی با سرمه ای است. برای ست کردن تجهیزات دیجیتال با رنگ زرشکی هم کافیست سیم های سفید رنگ هدفون گوشی روی لباستان مشخص باشد تا به یک گیگ واقعی تبدیل شوید.
سبز
شاید فکر کنید رنگ سبز برای زمستان مناسب نباشد اما اشتباه میکینید. یکی از رنگهایی ک مناسب فصل به نظر می رسد رنگ سبز است. البته نه هر طیفی از سبز.سبز تیره بهترین انتخاب شماست که با خیلی از رنگ ها هماهنگ می شود اما پیشنهاد ما ست کردن آن با رنگ قهوه ای روشن خواهد بود. یک کیف لپ تاپ مشکی با بند سبز رنگ هم می تواند تکمیل کننده تیپ دیجیتالی شما باشد.

بنفش
رنگ بنفش با اینکه در بین مردان طرفداران کمی دارد ولی بسیار رنگ شیک و نماسبی برای آنهاست و با رنگ های سفید و مشکی  و خاکستری ست می شود. اگر یک لپ تاپ سفید یا نقره ای دارید، بهترین گزینه برای همراهی با تیپ دیجیتال بنفش و سفید شما خواهد بود.

مسی
رنگی خاص برای آدمهای خاص.این رنگ مختص فصل های سرد است.اگر میخواهید عکس های زیبایی بگیرید پوشیدن لباس هایی به این رنگ را به شما پیشنهاد میکنیم. برای ست شدن تجهیزات دیجیتال هم نیازی به هیچ راهنمایی خاصی نیست. لباس مسی با گوشی رزگلد بینهایت کلاسیک و زیبا خواهد بود!

آبی
در آخر لیست رنگی را اضافه میکنیم که از پر طرفدارتین رنگها بین آقایان است. اگر یک دلیل برای داشتن لباس های آبی در لیست داشته باشید آن قابلیت ست شدنش با هر رنگی است. برای دیجیتال شدن با آبی هم گزینه های زیادی خواهید داشت. فقط باید به این نکته توجه کنید که بهترین نتیجه زمانی به دست خواهد آمد که رنگ گوشی و سیم های هدست شما یکسان باشد. لباس یک دست آبی در کنار گوشی و هدفون های مشکی یا سفید گزینه ای عالی به حساب می آید.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 33371 TechnoYab QR Code For: یک تیپ دیجیتالی شیک در فصل زمستان

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *