تکنویاب | اخبار تکنولوژی

Screenshot 20160324 190433 - خرید ریالی جم در Clash of Clans ممکن شد
اشتراک

خرید ریالی جم در Clash of Clans ممکن شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: بازی

کاربران ایرانی کلش آو کلنز که این بازی را روی پلتفرم اندروید بازی می‌کنند از این پس می‌توانند به‌صورت رسمی و با ریال اقدام به خرید الماس در این بازی کنند

فروشگاه نرم‌افزاری کافه بازار اعلام کرد که طی یک قرارداد رسمی با شرکت فنلاندی Supercell، امکان خرید ریالی جم را در بازی کلش آو کلنز برای کاربران ایرانی فراهم کرده است.

بدین‌ترتیب کاربرانی که آخرین آپدیت این بازی را از کافه بازار روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنند این امکان را دارند که با ریال اقدام به خرید جم داخل بازی کنند. اما اگر آخرین آپدیت را از طریق گوگل پلی استور دریافت کرده‌اید، برای برخورداری از این امکان می‌توانید مجددا نسخه کامل بازی را از کافه بازار نصب کنید.

 

Screenshot 20160324 190433 - خرید ریالی جم در Clash of Clans ممکن شد

 

بدون شک این خبر خوبی برای کلش بازهای ایرانی است. بسیاری از کاربران که تمایلی به صرف وقت زیاد برای آپگریدهای داخل بازی را ندارند ترجیح می‌دهند که با خرج کردن جم، سریع‌تر به مراحل بعدی پیش‌روی کنند. اما خرید جم برای کاربران داخل ایران به‌دلیل دسترسی نداشتن به حساب‌های بین‌المللی با سختی انجام می‌شود. حال کافه بازار این فرصت را فراهم کرده که بدون نیاز به خرید گیفت کارت یا دسترسی به کارت‌های اعتباری تنها با کمک کارت‌های بانکی عضو شتاب بتوانید در کلش آو کلنز جم بخرید. همچنین خرید جم با کمک اعتبار موجود در حساب کافه بازار و گیفت کارت‌های این فروشگاه نیز امکان‌پذیر است.

اگر شما هم از کاربران کلش آو کلنز هستید و پرداخت ریالی برای خرید جم را داخل این بازی امتحان کرده‌اید تجربه خود را با ما و دیگر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید.

 

unnamed%20(1) - خرید ریالی جم در Clash of Clans ممکن شد


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 346TechnoYab QR Code For: خرید ریالی جم در Clash of Clans ممکن شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *