تکنویاب | اخبار تکنولوژی

macbook pro 2016 handson headphone jack 100690121 large.3x2 w600 - دانگل های گران قیمت Kanex به یاری پورت های محدود مک بوک پرو 2016 می آیند
اشتراک

دانگل های گران قیمت Kanex به یاری پورت های محدود مک بوک پرو ۲۰۱۶ می آیند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

همانطور که می دانید سری جدید مک بوک پرو اپل فقط دارای تعداد محدودی از پورت های USB-C هستند و برای اتصال سایر دیوایس ها (شامل آیفون ۷) به آن می بایست از دانگل های مختلف استفاده کرد.با تکنویاب همراه باشید.

در حالی که اغلب کاربران از این مسئله و هزینه های لازم برای تهیه دانگل های مختلف نالان هستند، کمپانی Kanex از فرصت استفاده کرده و در جریان نمایشگاه CES 2017 مجموعه ای از لوازم جانبی و دانگل برای خانواده مک بوک پرو ۲۰۱۶ معرفی کرده است.

«تراول داک» این شرکت با ۱۵۰ دلار قیمت دو پورت خروجی HDMI، یک درگاه USB معمولی، یک پورت اترنت گیگابیت و یک درگاه USB نوع C با پشتیبانی از تاندربولت ۳ ارائه می کند.

19581 20289 1600 l w600 - دانگل های گران قیمت Kanex به یاری پورت های محدود مک بوک پرو 2016 می آیند

گفتنی است پورت های HDMI جایگذاری شده روی این دانگل توانایی انتقال ویدیوی ۴K با سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه را نیز دارا هستند.

دیگر گجت جانبی Kanex، دانگل مبدل USB-C به پورت های eSATA 3 و USB 3 است؛ هر دو پورت جایگذاری شده روی این دانگل ۱۳۰ دلاری، از نسخه های پیشین درگاه های مربوطه نیز پشتیبانی می نمایند.

در نهایت نیز کابل USB-C این شرکت با طول های ۵۰ سانتی متر و ۲ متر به ترتیب با قیمت های ۳۰ و ۷۰ دلار روانه بازار خواهند شد.

ناگفته نماند دانگل های فوق اردیبهشت ماه سال آتی عرضه می شوند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 38636TechnoYab QR Code For: دانگل های گران قیمت Kanex به یاری پورت های محدود مک بوک پرو ۲۰۱۶ می آیند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *