Mosquito Tasmania crop - این دلایل باعث می شوند تا پشه ها شما را بیشتر نیش بزنند
اشتراک

این دلایل باعث می شوند تا پشه ها شما را بیشتر نیش بزنند

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: سلامت

با ورود به فصل تابستان، پشه ها هم راهشان را به خانه انسان ها پیدا کرده و موجب اذیت و آزار آنها می شوند. تقریبا هیچ کسی دوست ندارد مورد گزش این حشره قرار بگیرد، بنابراین محققان همیشه به دنبال یافتن راهکارهای مناسب برای حل این معضل هستند.

در جدیدترین تحقیقات صورت گرفته در این زمینه، مشخص گشته که پشه ها به برخی مسایل توجه و علاقه بیشتری نشان داده و فردی که ویژگی های مورد علاقه شان را داشته باشد، بیشتر نیش می زنند. نکته مثبت این کشف این است که شما می توانید این ویژگی ها را تغییر دهید و از دایره جذابیت برای پشه ها خارج شوید!

مطالعات یاد شده، روی گونه های مختلف پشه ها صورت پذیرفته است و بنابراین شما باید بدانید که در منطقه ای که در آن حضور دارید، چه نوع پشه ای زندگی می کند.

بد نیست یادآوری کنیم که برخی از پشه ها، ناقل بیماری های کشنده ای همانند زیکا، مالاریا، تب زرد، دانگ و ویروس وست نایل هستند.

به همین خاطر، لازم است با راهکارهایی برای دفع این حشره آشنا شوید تا علاوه بر پیشگیری از گزیده شدن، از ابتلا به بسیاری از بیماری های خطرناک نیز جلوگیری کرده باشید. برای این منظور در ادامه با تکنویاب همراه باشید.

unnamed file 1024x1024 - این دلایل باعث می شوند تا پشه ها شما را بیشتر نیش بزنند

منبع: businessinsider


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 67890 TechnoYab QR Code For: این دلایل باعث می شوند تا پشه ها شما را بیشتر نیش بزنند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *