878636 112 - رزولوشن نمایشگر گلکسی اس 8 همانند نسل پیشین خود QHD میباشد
اشتراک

رزولوشن نمایشگر گلکسی اس ۸ همانند نسل پیشین خود QHD میباشد

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

هر روزی که به رونمایی از گوشی گلکسی اس ۸ (Samsung Galaxy S8) نزدیک می‌شویم، اطلاعات بیشتری از آن به بیرون درز پیدا می‌کند. در تازه‌ترین مورد، رزولوشن نمایشگر گلکسی اس ۸۸ به بیرون درز پیدا کرده است. در زیر بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

در این روزها، استاندارد نمایشگرهای پرچمداران گوشی های هوشمند جهان دارای رزولوشن QHD هستند. شما شاید بر این باور باشید که دیگر نوبت به آن رسیده تا پرچمداران به سمت استفاده از رزولوشن ۴K پیش بروند، اما بسیاری از کمپانی‌ها همچنان تصمیمی به این اتفاق ندارند و به نظر می‌رسد سامسونگ نیز در این شرایط تغییر چشمگیری در رزولوشن پرچمدار سال ۲۰۱۷ خود نخواهد داد.

در واقع، ما انتظار داشتیم رزولوشن نمایشگر گلکسی اس ۸ نیز همانند نسل پیشین خود QHD باشد. اینک به لطف توییت اخیرا انتشار یافته توسط نام کاربری @Universecle ما می‌توانیم در حالی این گوشی را مشاهده کنیم که بخش تنظیمات گوشی نمایان است و کاربر را در هنگام انتخاب رزولوشن بین سه وضوح +HD+ ، FHD و +WQHD به نمایش می‌گذارد.

galaxy s8 screen 1 620x755 - رزولوشن نمایشگر گلکسی اس 8 همانند نسل پیشین خود QHD میباشد

قابلیت تنظیم رزولوشن نمایشگر گلکسی اس ۸ بین ۳ حالت مختلف

همانطور که شما می‌توانید در تصویر بالا مشاهده کنید، انتخاب ۳ رزولوشن مختلف در اختیار کاربر قرار خواهد داشت که شامل وضوح اچ دی پلاس یا ۱۴۸۰×۷۲۰ پیکسل، فول اچ دی پلاس یا ۲۲۲۰×۱۰۸۰ پیکسل و همچنین کواد اچ دی پلاس یا ۲۹۶۰×۱۴۴۰ پیکسل هستند. بنابراین می‌توان گفت که این گوشی از نسبت ابعاد یکسانی با نسبت ابعاد ۱۸:۹ گوشی ال جی جی ۶ (LG G66) برخوردار است. ارائه کردن قدرت تصمیم انتخاب بین رزولوشن های مختلف گزینه‌ی بسیار خوبیست که می‌تواند در مواقع مختلفی به کمک بهبود عمر باتری گوشی آید. در واقع کاربران می‌توانند تصمیم بگیرند نسبت به محتوای قابل مشاهده و یا کاری که می‌خواهند با گوشی هوشمندشان انجام دهند یکی از این سه وضوح را انتخاب کنند.

سامسونگ نهم فروردین ماه رسما از گوشی گلکسی S8 و گلکسی +S8 خود رونمایی خواهد کرد، بنابراین در آن روز می‌توانیم بیشتر با قابلیت های پرچمدار جدید کره‌ای‌ها آشنا شویم.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 51424 TechnoYab QR Code For: رزولوشن نمایشگر گلکسی اس ۸ همانند نسل پیشین خود QHD میباشد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *