تکنویاب | اخبار تکنولوژی

Pixel and Pixel XL 3D renders 3 1 - رندرهای جدید، موبایل پیکسل گوگل را به رنگ طلایی نشان می دهد
اشتراک

رندرهای جدید، موبایل پیکسل گوگل را به رنگ طلایی نشان می دهد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: گوگل

چند وقتی است که اخبار و شایعات مختلف در مورد موبایل های آتی گوگل یعنی Pixel و Pixel XL به گوش می رسد، و هرچه به زمان رونمایی رسمی از آنها یعنی سه شنبه ۱۳ مهر ماه نزدیک تر می شویم، حجم خبرها نیز بیشتر می گردند. پس از افشای رندر اصلی و چندین مورد تصویر احتمالی دیگر، به تازگی رندرهای جدیدی منتشر شده که تنوع رنگ این دستگاه ها را نشان می دهند.


 Pixel and Pixel XL 3D renders 3 1 300x169 - رندرهای جدید، موبایل پیکسل گوگل را به رنگ طلایی نشان می دهد

همان طور که پیش تر دیدید، دیوایس های پیکسل گوگل احتمالاً در رنگ های مشکی، سفید و حتی آبی و قرمز به بازار عرضه می شوند. حال در رندرهای جدید که کاملاً با طراحی اصلی سازگارند، می بینیم رنگ طلایی نیز به این مجموعه اضافه شده که بسیار زیبا به نظر می رسد.Pixel and Pixel XL 3D renders 1 300x169 - رندرهای جدید، موبایل پیکسل گوگل را به رنگ طلایی نشان می دهد

البته باید این نکته را در نظر داشت که تصاویر فوق صرفاً حاصل خلاقیت یک وب سایت روسی است، و نباید انتظار داشت گوگل از آن تبعیت نماید، اما به هر حال مشاهده این دو دستگاه در رنگ های مختلف، خالی از لطف نخواهد بود.Pixel and Pixel XL 3D renders 2 300x169 - رندرهای جدید، موبایل پیکسل گوگل را به رنگ طلایی نشان می دهد

گفتنی است موبایل های امسال گوگل که از Nexus به Pixel تغییر نام داده اند، از چیپست اسنپدراگون ۸۲۰ یا ۸۲۱ به همراه ۴ گیگابایت رَم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی برخوردار خواهند بود. همچنین دوربین های ۱۲ و ۸ مگاپیکسلی به ترتیب در پنل پشتی و جلویی آنها تعبیه شده.

 Pixel and Pixel XL 3D renders 1 1 300x169 - رندرهای جدید، موبایل پیکسل گوگل را به رنگ طلایی نشان می دهد

این دو دستگاه در کنفرانس رسمی گوگل در تاریخ ۴ اکتبر (۱۳ مهر ماه) رونمایی خواهند شد، و احتمالاً از چند هفته بعد به بازارهای مختلف جهان راه خواهند یافت.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 26320TechnoYab QR Code For: رندرهای جدید، موبایل پیکسل گوگل را به رنگ طلایی نشان می دهد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *