تکنویاب | تکنولوژی | روش حذف جستجوهای صوتی گوگل
google voice search history w600 - روش حذف جستجوهای صوتی گوگل
اشتراک

روش حذف جستجوهای صوتی گوگل

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: گوگل

رو به رو شدن با فهرست طویل و دراز فرمان های صوتی که تا حالا به گوگل داده اید می تواند کار ترسناکی باشد. حتی اگر خیلی هم از فرمان های صوتی استفاده نکنید، حداقل چندین مورد از آن ها را با دستگاه اندرویدی خود امتحان کرده اید که حالا همه آن ها از ابتدا تا انتها در سرورهای گوگل پیش رویتان هستند.با تکنویاب همراه باشید.

از طرف دیگر با عرضه گوگل هوم، اسپیکر هوشمند گوگل برای خانه ها، تعداد افرادی که از دستیار هوشمند این کمپانی برای ارائه دستورات خود به دستگاه ها استفاده می کنند روز به روز بیشتر می شود و تمامی این فرمان ها و جستجوها نیز در سرورهای گوگل نگهداری خواهند شد.

این موضوع نباید شما را بترساند، چرا که هدف گوگل از گردآوری این اطلاعات ارتقای محصولاتش از نظر نرم افزاریست، و راه اندازی صفحه Voice & Audio Activity فقط تلاشی است که بتواند با مشتریان خود شفاف تر باشد.

وقتی که وارد حساب کاربری گوگل خود می شوید، صفحه ای بارگذاری می شود که در آن قادر به مشاهده فهرست کامل فرمان های صوتی خود هستید که خوشبختانه امکان پاک کردن آن ها نیز برایتان مهیا شده.

پاک کردن این صداها اگر چه به سادگی گفتن «اوکی گوگل، تاریخچه جستجوهای صوتی من را پاک کن» نیست، اما وقت زیادی هم از شما نمی گیرد. برای این کار کافیست به صفحه Voice & Audio Activity گوگل مراجعه کرده و وارد حساب کاربری تان شوید.

سپس روی آیکن سه نقطه عمودی اشاره و روی گزینه Delete activity by کلیک کنید. حالا از اینجا می توانید تمامی جستجوهای صوتی خود در گوگل را پاک کرده تا شب بدون تشویش و با خیالی آسوده بخوابید!

google voice search delete w600 - روش حذف جستجوهای صوتی گوگلgoogle voice search delete 01 w600 - روش حذف جستجوهای صوتی گوگل


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 34635TechnoYab QR Code For: روش حذف جستجوهای صوتی گوگل

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *