344586c1 29bb 4154 8674 a2ae84aab6b2 - رونمایی از اولین کامیون تمام‌الکتریکی مرسدس بنز
اشتراک

رونمایی از اولین کامیون تمام‌الکتریکی مرسدس بنز

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: خودرو

مرسدس بنز آماده‌ی رونمایی از اولین کامیون تمام الکتریکی خود با نام eTruck Morphing می‌شود. بر اساس گفته‌های برخی منابع، تولید کامیون‌های شهری تمام الکتریکی مرسدس در سال جاری میلادی تأیید شده است. این خودروساز آلمانی می‌گوید هم‌اکنون با ۲۰۰ مشتری بالقوه از بخش‌های خدمات، شرکت‌های غذایی و لجستیکی صحبت کرده و از علاقه‌ی آن‌ها برای خرید این کامیون‌ها آگاه است.با تکنویاب همراه باشید.

استفان بوچنر، رئیس بخش کامیون‌های مرسدس بنز می‌گوید:

پس از نمایشگاه بین‌المللی خودروهای تجاری در سپتامبر ۲۰۱۶، واکنش مشتریان به این کامیون خیره‌کننده بود. ما اکنون در حال صحبت با ۲۰ مشتری بالقوه از بخش‌های خدماتی، غذایی و لجستیکی هستیم. ما اکنون در حال برداشتن گام‌های بعدی برای تولید کامیون‌هایی در ابعاد کوچک هستیم.

51bce7f9 cc84 4170 9ec2 0c4458930f0e - رونمایی از اولین کامیون تمام‌الکتریکی مرسدس بنز

امسال قرار است به‌منظور تأمین نیازهای این بخش‌ها، کامیون‌هایی با وزن ۱۸ و ۲۵ تن عرضه شوند. این کامیون‌ها با توجه به نیاز مشتریان، همراه با یخچال یا به شکل ساده تولید می‌شوند.

این خودروها با آلایندگی صفر و قابلیت طی مسافت ۲۰۰ کیلومتر، با وزن خالص حداکثر ۲۵ تن تولید خواهند شد و ماکزیمم بار قابل‌حمل با آن‌ها ۱۲.۸ تن است. اولین سفارش از این محصول به مشتریان آلمانی و سپس مشتریان اروپایی، در بازه‌ی زمانی ۱۲ ماهه تحویل داده خواهد شد. در این مدت، مشتریان از سوی بخش آزمایش جاده‌ای مرسدس بنز پشتیبانی می‌شوند.

بخش تولید کامیون دایملر نیز به دنبال تولید یک کامیونت تمام‌ الکتریکی با نام Fuso eCanter در سال جاری میلادی است. تقریباً ۱۵۰۰ دستگاه از این خودرو به مشتریانی در اروپا، آمریکا و ژاپن تحویل داده خواهد شد.

منبع CARSCOOPS


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 46613 TechnoYab QR Code For: رونمایی از اولین کامیون تمام‌الکتریکی مرسدس بنز

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *