lenovo motorola logo mwc 2015 4 1280x720 - رونمایی از موبایل جدید لنوو و موتورولا در هشتم اسفند
اشتراک

رونمایی از موبایل جدید لنوو و موتورولا در هشتم اسفند

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: نوکیا, اخبار

کمپانی موتورولا که چند وقتی است زیر چتر برند لنوو فعالیت می کند، تاریخ و ساعت دقیق برگزاری رویداد اختصاصی اش در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ را طی ارسال دعوتنامه های رسمی برای رسانه ها، اعلام کرد.با تکنویاب همراه باشید.

بر این اساس لنوو قصد دارد ۲۶ فوریه (معادل با هشتم اسفند ماه) راس ساعت ۱۹ به وقت تهران در مورد موبایل های جدیدش صحبت کند.

اگرچه رونمایی از یک یا چند موبایل جدید رسماً تایید نشده، اما پوستر دعوتنامه مذکور و همینطور شایعات اخیر همگی از احتمال بالای معرفی دیوایس یا دیوایس های جدیدی حکایت دارند.

image003 w600 - رونمایی از موبایل جدید لنوو و موتورولا در هشتم اسفند

علاوه بر این یک سال پیش در رویداد مشابه تلفن هوشمند موتو G4 لنوو رسما معرفی شد و حالا رونمایی از نسل جدید آن تحت عنوان موتو G5 اصلاً دور از انتظار نیست.

از طرفی چند روز پیش برخی از منابع هندی خبر دادند که عرضه موبایل موتو G5 پلاس در ماه مارس میلادی در این کشور قطعی است که در واقع به نحوی معرفی آن در فوریه را تایید می کند.

با همه این تقاسیر هشتم اسفند یکی از شلوغ ترین روزهای کنگره جهانی موبایل خواهد بود؛ چراکه گفته می شود هوآوی، ال جی و نوکیا هم در همین روز مراسم های اختصاصی شان در شهر بارسلون را برگزار می کنند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 40619 TechnoYab QR Code For: رونمایی از موبایل جدید لنوو و موتورولا در هشتم اسفند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *