تکنویاب | اخبار تکنولوژی

lg watch urbane 2nd edition back 970 80 - ساعت LG Watch Urbane 2nd Edition با پشتیبانی LTE معرفی شد
اشتراک

ساعت LG Watch Urbane 2nd Edition با پشتیبانی LTE معرفی شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: ال جی

نسخه دوم ساعت هوشمند LG Watch Urbane بالاخره با تاخیری ۵ ماهه روانه بازار می‌شود. قیمت معقول و پشتیبانی از LTE می‌توانند به فروش هرچه بیشتر آن کمک کنند…

همانطور که می‌دانید کمپانی ال‌جی جزو اولین برندهایی بود که ساعت هوشمند خود را با نام LG Watch Urbane روانه بازار کرد؛ در حالی که ۵ ماه پیش منتظر رونمایی نسخه دوم این محصول بودیم و با تاخیر پیش‌آمده تقریبا از معرفی‌اش ناامید شدیم، بالاخره LG Watch Urbane 2nd Edition LTEاگرچه با تاخیری طولانی اما رونمایی شد. البته هنگام معرفی اولیه آن در ماه اکتبر ۲۰۱۵ نیز نسخه‌های محدودی به دست خبرگزاری‌ها رسید اما ظاهرا نسخه دوم ساعت‌های هوشمند الجی با یک مشکل سخت‌افزاری مواجه شده بود که عملکرد آن را در کارهای روزانه مختل می‌کرد.

lg watch urbane 2nd edition back 970 80 - ساعت LG Watch Urbane 2nd Edition با پشتیبانی LTE معرفی شد

در نام رسمی این محصول عبارت LTE مشاهده می‌شود؛ این بدان معناست که نسخه دوم LG Watch Urbane به اتصالات پرسرعت LTE دسترسی داشته و این ویژگی اولین‌بار است که در یک ساعت هوشمند مشاهده می‌شود.

یکی از عجیب‌ترین اتفاقاتی که در مورد Urbane 2nd Edition افتاد این بود که در ابتدا انتظار می‌رفت محصولی بر پایه webOS باشد حال‌آنکه این تصمیم تغییر کرده و Android Wear جایگزین آن شد. نکته جالب دیگر اینکه قیمت در نظر گرفته شده برای ساعت هوشمند الجی حدودا ۱۹۹ دلار اعلام شده است؛ البته این قیمت فعلا مخصوص اپراتور AT&T بوده و قیمت جهانی آن تاکنون رسما از سوی الجی منتشر نشده است.

نظر شما درباره این ساعت چیست؟ آیا ساعت‌های هوشمند می‌توانند در آینده به طور کامل جایگزین ساعت‌های کلاسیک شوند و شرکت‌های بزرگ ساعت‌سازی سوئیسی و ژاپنی را ورشکست کنند؟


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 349TechnoYab QR Code For: ساعت LG Watch Urbane 2nd Edition با پشتیبانی LTE معرفی شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *