35d2c4dd edf7 40b1 aafd 7ba51daf4d74 - سقوط ارزش سهام نینتندو پس از انتشار بازی Super Mario Run
اشتراک

سقوط ارزش سهام نینتندو پس از انتشار بازی Super Mario Run

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: بازی

پس از انتشار بازی Super Mario Run در تاریخ ۱۵ دسامبر(۲۵ آذر) سهام شرکت نینتندو ۵ درصد کاهش یافت و ارزش آن نیز در حدود ۱.۱ میلیارد در بازار کاسته شد اما پس از بسته شدن بازار سهام در توکیو ، ارزش سهام این شرکت اندکی بهبود یافته و تا پایان روز با ۴ درصد کاهش به کار خود پایان داد .با تکنویاب همراه باشید.

بازی Super Mario Run تنها پس از چند ساعت انتشار رتبه اول بازی های رایگان اپل در بسیاری از فروشگاه ها کسب نمود. بنابر گزارش ها و تحلیل های کارشناسان این بازی در ماه اول عرضه خود بیش از ۳۰ میلیون بار دانلود خواهد شد و برای  شرکت نینتندو نیز ۶۰ میلیون دلار در آمد زایی خواهد داشت .

سرکان توتو یکی از تحلیلگران برجسته بازی های ویدیویی در جهان ، پیش از عرضه این بازی پیش بینی کرده بود که Super Mario Run بیش از یک میلیارد بار دانلود خواهد شد و به راحتی به یکی از محبوب ترین بازی های تلفن های همراه در تاریخ تبدیل می شود .

در حال حاضر مشخص نیز که چرا سرمایه گزاران به انتشار این بازی واکنش منفی نشان داده اند اما برخی بر این باورند که قیمت گذاری نسخه ویژه یکی از این عوامل است . اگرچه دریافت این بازی رایگان می باشد اما دارای محدودیت های درون برنامه است و کاربران برای دسترسی به تمامی بخش ها باید مبلغ ۱۰ دلار هزینه نمایند .

بازی Super Mario Run در حال حاضر تنها برای سیستم عامل ios در دسترس می باشد اما شرکت نینتندو اعلام کرده است که این بازی در سال ۲۰۱۷ برای دستگاه های اندرویدی نیز عرضه خواهد شد . تا کنون جزئیاتی درتاریخ عرضه این بازی برای سیستم عامل اندروید منتشر نشده است .

یکی دیگر از نقاط ضعف بازی Super Mario Run نیاز به اتصال دائمی به اینترنت برای اجرای بازی می باشد . اتصال دائمی به اینترنت محدودیت زمانی و مکانی برای کاربران ایجاد کرده که موجب می شود تا کاربران زمان کمتری به اجرای بازی پرداخته و این عمل با ماهیت بازی های تلفن همراه در تضاد است .

جالب است بدانید که بازی Super Mario Run در کشور چین که یکی از بازار های قدرتمند بازی های تلفن همراه در جهان است در دسترس نمی باشد  .

لازم به ذکر است که سهام شرکت نینتندو پس از عرضه پلتفرم جدید این شرکت نیز با کاهش ۶.۵ رو به رو شد . یکی از دلایل سقوط سهام این شرکت شک و تردید جذب کاربران زیاد برای این کنسول بوده است .


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 35851 TechnoYab QR Code For: سقوط ارزش سهام نینتندو پس از انتشار بازی Super Mario Run

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *