photo 2017 05 17 02 19 31 1 - شرایط فروش متفاوت ترین خودرو بازار :DS5
اشتراک

شرایط فروش متفاوت ترین خودرو بازار :DS5

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: خودرو

آرین موتور تابان نمایندگی رسمی برند پرمیوم DS فرانسه در ایران، شرایط فروش بهاری DS5 را اعلام کرده است. DS شاخه لوکس پژو و سیتروئن محسوب می شود و هدف خود را ارائه محصولاتی در سطح رقبای آلمانی با قیمتی مناسب تر می داند.

DS5 1 - شرایط فروش متفاوت ترین خودرو بازار :DS5

با این حال پلت فرم و ساختار فنی کلیه محصولات این شرکت با خودروهای ساخت PSA (پژو سیتروئن) یکسان است و اکثر مدل های DS در نمونه های مشابه با لوگو پژو یا سیتروئن نیز ساخته می شوند.

photo 2017 05 17 02 19 31 - شرایط فروش متفاوت ترین خودرو بازار :DS5

بر اساس شرایط اعلام خريداران می توانند با تسهیلات ویژه ۹۵ میلیون تومانی و بازپرداخت ۱۴ ماهه بدون بهره و ۲۴ ماهه با بهره ی ۱۴ درصدی بصورت تحویل فوری این سدان پرمیوم را خریداری نمایند. همچنین در صورت خريد نقدى از تخفيف ٧ ميليونى بهره مند خواهيد شد.

 photo 2017 05 17 02 19 43 - شرایط فروش متفاوت ترین خودرو بازار :DS5

از امکانات این خودرو فرانسوی پر آپشن، می توان به موتور ۱,۶توربو با توان خروجی ۱۶۰ اسب بخاری و ٢٤٠ نيوتون متر گشتاور، ترمز دستی الکتریکی، هشدار دهنده نقاط کور، ماساژور و گرم کن صندلی، حافظه صندلی، هد آپ دیسپلی، کروز کنترل و محدود کننده سرعت ،نور بدرقه و … اشاره کرد.
همچنين مصرف اين خودرو ٧/٥ ليتر در هر صد كيلومتر مسافت است.

 photo 2017 05 17 02 19 39 - شرایط فروش متفاوت ترین خودرو بازار :DS5

می توان گفت که DS5 رقیب مستقیمی در بازار خودرو این روزهای کشورمان ندارد و با قیمتی در حدود ۲۳۰ میلیون تومان یک انتخاب کاملا خاص و متفاوت نسبت به خودروهایی مانند تویوتا کمری هیبریدی به شمار می آید.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 60320 TechnoYab QR Code For: شرایط فروش متفاوت ترین خودرو بازار :DS5

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *