تکنویاب | تکنولوژی | شرایط فروش MVM و چری با پیش پرداخت اندک
photo 2017 05 13 23 16 55 1 - شرایط فروش MVM و چری با پیش پرداخت اندک
اشتراک

شرایط فروش MVM و چری با پیش پرداخت اندک

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: خودرو

براساس تازه ترین شرايط فروش محصولات مدیران خودرو، ٥٠ درصد از قيمت خودروى مورد نظر به صورت دو قسط جداگانه دريافت مى شود.

بخشى از آن در زمان ثبت نام و بخش ديگر ٢ ماه پس از تحويل خودرو از خريداران دريافت مى شود. با اين شرايط خريداران با پرداخت ٣٥ درصد از قيمت خودرو آن را تحويل مى گيرند.

البته اين شرايط براى مدل ٣١٥ متفاوت است، به اين صورت كه خريداران ام وى ام ٣١٥ تنها ٢٠ درصد از قيمت خودرو را تا زمان كه به صورت فورى انجام مى شود پرداخت مى كنند و ٢٠ درصد دیگر را دو ماه پس از دريافت خودرو پرداخت خواهند كرد. در نتيجه ٦٠ درصد از قيمت خودرو ام وی ام ٣١٥ داراى وام با اقساط حداكثر ٣٦ ماه است.

photo 2017 05 13 23 17 18 - شرایط فروش MVM و چری با پیش پرداخت اندک

همچنين شرایط فروش بعضی از خودروها داراى اقساط تا سقف ٣٠ ماه و برخى ديگر داراى اقساط تا سقف ٣٦ ماه تعیین شده است. اغلب خودروها نيز به صورت فورى تحويل داده مى شوند.

به طور کلی می توان گفت که در میان چهار شرکت بزرگ فعال در صنعت خودرو (ایران خودرو، سایپا، کرمان خودرو و مدیران خودرو)، مدیران از نظر ارائه خودرو با شرایط اقساطی پیشتاز است.

برای مثال برای خرید ام وی ام X22 تنها نیاز به پرداخت ۲۵ درصد بهای خودرو خواهید داشت که به معنای صرف رقمی کمتر از ۱۶ میلیون تومان است. همچنین دیگر خودروهای ام وی ام نظیر ۱۱۰و ۳۱۵ نیز براساس جداول منتشر شده از سوی مدیران خودرو با پیش پرداخت های نه چندان سنگین قابل خرید هستند.

photo 2017 05 13 23 16 55 - شرایط فروش MVM و چری با پیش پرداخت اندک

با این وجود افت قیمت زیاد در نمونه های دست دوم (به دلیل وجود امکان خرید نمونه های صفر کیلومتر به شکل قسطی) و گرانتر تمام شدن خودرو به دلیل سود و کارمزد، خرید این خودروها جز برای مصرف کنندگان واقعی که قصد استفاده طولانی مدت از خودرو خود را دارند توجیهی ندارد.

برای سایر افراد نیز می توان گفت که خرید نمونه های دست دوم و کم کارکرد می تواند تا حد زیادی منطقی تر از انتخاب خودروهای صفر کیلومتر باشد، چرا که چنین خودروهایی مرحله “افت قیمت اولیه” را سپری کرده اند و فروش آن ها پس از مدت کوتاهی با ضرر و زیان کمتری همراه خواهد بود.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 59369TechnoYab QR Code For: شرایط فروش MVM و چری با پیش پرداخت اندک

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *