a1500630 7996 4f49 af9f af2440e46fbe - شیائومی با ۲۶ درصد در بازار چین اول شد، اپل دوم و سامسونگ سوم
اشتراک

شیائومی با ۲۶ درصد در بازار چین اول شد، اپل دوم و سامسونگ سوم

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: شیائومی, اخبار

در ماه آپریل، بیشترین فروش گوشی‌های هوشمند در چین، مربوط به برند شیائومی بوده است. چین همچنان عنوان بزرگترین بازار گوشی‌های هوشمند را در اختیار دارد اما رشد فروش موبایل در این کشور، در حال کند‌ شدن است. تقریباً تمام افرادی که میل خرید گوشی‌های هوشمند را داشته‌اند، تا کنون آن را خریداری کرده‌اند.

مدیر عامل شرکت تحقیقاتی چینی Sino، چارت آماری را با بازدید‌کنندگان صفحه ویبو خود به اشتراک گذاشته است. بر اساس این چارت در ماه آپریل، ۲۶ درصد گوشی‌های فروخته‌شده در چین، مربوط به کمپانی شیائومی بوده است. برند آنر که زیر‌مجموعه هواوی محسوب می‌شود، با ۱۵.۷ درصد در رتبه دوم قرار گرفته است. کمپانی letv نیز با سهم ۱۰.۵ درصدی، در رده سوم قرار دارد.

اپل ، بعد از گذر از سه ماهه دوم مالی و کاهش ۲۶ درصدی فروش در منطقه بزرگ چین در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، در ماه آپریل ۸.۲ درصد بازار را در اختیار دارد. منطقه بزرگ چین، شامل کشور چین، هنگ‌کنگ، ماکائو و تایوان می‌شود که همگی به عنوان یک بازار، محسوب می‌شوند.

سامسونگ ، که پر‌فروش‌‌ترین برند در سطح جهان است، فقط سهم ۳.۲ درصدی از بازار چین دارد که آن را در پایین این فهرست قرار می‌دهد. دو کمپانی هواوی و میزو در بین اپل و سامسونگ قرار گرفته‌اند. هواوی سهم ۸ درصدی و میزو سهم ۷ درصدی دارند.

در ادامه، این جدول آماری را مشاهده می‌کنید:

e202841d fe01 4628 85aa 7c277adbc2da 300x260 - شیائومی با ۲۶ درصد در بازار چین اول شد، اپل دوم و سامسونگ سوم

چرا برند‌های چینی درصد بالایی از بازار داخلی را در اختیار دارند؟ چه چیزی را دلیل موفقیت و رشد آن‌ها در سال‌های اخیر می‌دانید؟


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 11205 TechnoYab QR Code For: شیائومی با ۲۶ درصد در بازار چین اول شد، اپل دوم و سامسونگ سوم

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *