تکنویاب | اخبار تکنولوژی

battrey - طول عمر باتری iPhone SE از iPhone 6s بیشتر است!
اشتراک

طول عمر باتری iPhone SE از iPhone 6s بیشتر است!

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

اپل در کنفرانس معرفی آیفون اس ای به پردازنده قوی‌تر، دوربین باکیفیت‌تر و حتی طول عمر بهتر باتری آیفون ۴ اینچی جدید خود اشاره کرد. با کالبدشکافی آیفون اس ای مشخص شده که این گوشی هوشمند نه تنها باتری بزرگ‌تری نسبت به آیفون ۵ اس دارد، بلکه طول عمر آن نیز از آیفون ۶ اس بهتر است.

در اوایل سال ۱۳۹۵ شاهد معرفی iPhone SE از سوی اپل بودیم؛ گوشی ۴ اینچی جدیدی که ظاهری شبیه iPhone 5s دارد، اما قدرت سخت‌افزارهای آن با iPhone 6s برابری می‌کند.
معمولا اپل در کنفرانس‌های خود عادت ندارد در مورد جزئیات سخت‌افزارهای دستگاه‌هایش توضیح بدهد و در مورد ظرفیت باتری چیزی نمی‌گوید. به همین دلیل برای خیلی‌ها سوال بود که به جز قدرت پردازنده و کیفیت دوربین، آیا عمر باتری iPhone SE نیز افزایش یافته است یا نه.

 

battrey - طول عمر باتری iPhone SE از iPhone 6s بیشتر است!

 

پاسخ این سوال با کالبدشکافی آیفون ۴ اینچی جدید اپل مشخص شد. با اینکه ظرفیت باتری آیفون اس‌ای به اندازه باتری آیفون ۶اس نیست، از باتری بزرگ‌تری نسبت به آیفون ۵اس استفاده می‌کند. آیفون اس‌ای از یک باتری ۱۶۲۴ میلی‌آمپرساعتی استفاده می‌کند که ظرفیتش اندکی بیش از ظرفیت iPhone 5s است، با وجود این طول عمر باتری این دستگاه نه تنها از آیفون کوچک قبلی اپل، بلکه از iPhone 6s نیز بیشتر است.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 826TechnoYab QR Code For: طول عمر باتری iPhone SE از iPhone 6s بیشتر است!

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *