Samsung Galaxy S7 edge 25690678361 - عذرخواهی سامسونگ از کاربران نوت 7 در فرانسه با اهدای کارت حافطه 128 گیگابایتی
اشتراک

عذرخواهی سامسونگ از کاربران نوت ۷ در فرانسه با اهدای کارت حافطه ۱۲۸ گیگابایتی

نویسنده: ناصر سورانی تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

با توجه به آنچه در چند وقت اخیر دیده ایم به نظر می رسد سامسونگ شیوه های متفاوتی را در گوشه و کنار جهان برای ابراز شرمساری از رسوایی گلکسی نوت ۷ برگزیده است. این کمپانی در آمریکا یک صفجه کامل روزنامه را به انتشار متن عذرخواهی خود اختصاص داد، در حالیکه در کشور چین مدیران این شرکت در مقابل مردم زانو زدند و ادای احترام کردند.

اما سامسونگ در فرانسه رویه ی دیگری را پیش گرفته است. بنا بر گزارش SamMobile، دفتر سامسونگ در فرانسه عذرخواهی خود در خصوص گلکسی نوت ۷ از کاربران را با ارسال نامه هایی که حاوی یک کارت حافظه میکرو اس دی ۱۲۸ گیگابایتی هستند اعلام کرده است. این اقدام علاوه بر ۱۰۰ یورو تخفیفی است که کاربران در صورت تعویض نوت ۷ خود با گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج دریافت می کنند.

بعلاوه، مشتریان می توانند در یک مسابقه پیامکی شرکت کنند که در طی آن ۱۰۰۰ برنده خوش شانس می توانند سفری پرهیجان به پارک تفریحی Life Changer سامسونگ داشته باشند. در این پارک این افراد می توانند واقعیت مجازی را تجربه کنند. برندگان از حمل و نقل رایگان و سایر خدمات برخوردار می شوند و هیچ وجهی نباید توسط آنها پرداخت شود.

لازم به ذکر است که این اقدام خاص نمایندگی فرانسه است و لزوما در سایر نقاط دنیا اجرا نخواهد شد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 33252 TechnoYab QR Code For: عذرخواهی سامسونگ از کاربران نوت ۷ در فرانسه با اهدای کارت حافطه ۱۲۸ گیگابایتی

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *