تکنویاب | اخبار تکنولوژی

iPhone 8 vs Galaxy S8 What do the rumours tell us w600 - عرضه آیفون 8 به موفقیت گلکسی اس 8 لطمه خواهد زد
اشتراک

عرضه آیفون ۸ به موفقیت گلکسی اس ۸ لطمه خواهد زد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

ساعاتی پیش به نقل از مینگ-چی کو، تحلیلگر معروف موسسه KGI Securities خواندید که پرچمدار جدید سامسونگ یعنی گلکسی اس ۸۸ به سبب تاخیر در عرضه و قیمت بالاتر فروشی کمتر از گلکسی اس ۷ سال گذشته را تجربه خواهد کرد.

حالا به دنبال این مسئله ۹to5mac گزارش می دهد که تحلیلگر شهیر معتقد است عرضه آیفون ۸ در اواخر تابستان یا اوایل پاییز سال آینده، از لحاظ مختلفی به موفقیت گلکسی اس ۸ لطمه وارد خواهد کرد.

این در حالی است موبایل مورد انتظار کره ای ها نهم فروردین ماه معرفی و به اعتقاد وی در نخستین روز اردیبهشت ماه روانه بازار خواهد شد؛ اما در هر صورت این فرصتِ بیشتر آنطور ها هم تاثیرگذار نخواهد بود.

گفتنی است کو بر این باور است فاکتورهای تاثیرگذار و جالب توجه برای خرید در گلکسی اس ۸ کافی نخواهند بود، اما در سوی مقابل آیفون ۸ با ارائه تحولات و ویژگی هایی جدیدی که این روزها در موردش زیاد می شنویم، نظر اغلب کاربران را به خود جلب می نماید.

البته این نکته را هم باید در نظر داشته باشیم که با توجه به شکست تجاری گلکسی نوت ۷، تنها پرچمدار حال حاضر بازار سامسونگ، گلکسی اس ۷ است. در نتیجه با ظهور گلکسی نوت ۸ در شهریور یا مهر سال آینده، نزول استقبال و فروش گلکسی اس ۸ دوچندان خواهد شد و نمی تواند به رقمی بالاتر از ۴۰ یا ۴۵ میلیون واحد دست یابد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 50271TechnoYab QR Code For: عرضه آیفون ۸ به موفقیت گلکسی اس ۸ لطمه خواهد زد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *