nintendo mario 600x337 - عرضه ماریو روی اکس باکس به زودی
اشتراک

عرضه ماریو روی اکس باکس به زودی

نویسنده: ناصر سورانی تاریخ: دسته بندی: مایکروسافت

مایکروسافت و نینتندو مدتی پیش برای عرضه بازی Minecraft روی کنسول Wii U با یکدیگر همکاری داشتند و احتمال دارد که این همکاری، در آینده نیز میان دو کمپانی رقیب برقرار باشد. مدیر برند اکس باکس، فیل اسپنسر اخیراً در مصاحبه ای از لاین آپ عناوین انحصاری نینتندو تمجید کرده و گفته اگر روزی امکان عرضه ماریو روی اکس باکس وجود داشته باشد، از این مسئله استقبال خواهد کرد.

اسپنسر می گوید:

نینتندو قدرتمندترین بازی های انحصاری را در میان هرکسی در اختیار دارد. آنها فوق العاده هستند و خاطراتی فوق العاده برای بسیاری از ما، که به تجربه بازی هایشان پرداخته ایم به وجود آورده اند. داشتن این بازی ها روی اکس باکس عالی خواهد بود.

اسپنسر در ادامه به صحبت درباره تصمیم عرضه Minecraft روی Wii U پرداخته و به سوالاتی درباره عرضه فرنچایز انحصاری اکس باکس روی کنسول رقیب پاسخ داده. مدیر برند اکس باکس می گوید همانطور که پیش تر اشاره کرده بود، همکاری با نینتندو «عالی» است و امید دارد که این شراکت بتواند کماکان ادامه یابد.

گفتنی است که اسپنسر تا به امروز بارها صداقت خود در علاقه به همکاری با نینتندو را ثابت کرده و بارها در تلاش بوده تا شخصیت Banjo را به یکی از کاراکترهای سری بازی محبوب Super Smash Bros برای Wii U و ۳DS تبدیل کند که البته تا به امروز عملی نشده است. او در مجموع معتقد است که نینتندو، بسیار برای صنعت گیمینگ مهم تلقی می شود.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 33298 TechnoYab QR Code For: عرضه ماریو روی اکس باکس به زودی

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *