New Samsung Rumors Suggesting the Galaxy S8 Release Date February 2017 - عرضه گلکسی S8 با 256 گیگابایت حافظه داخلی و 6 گیگابایت رَم
اشتراک

عرضه گلکسی S8 با ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی و ۶ گیگابایت رَم

نویسنده: ناصر سورانی تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

شکی در این نیست که پرچمدار بعدی سامسونگ، گلکسی S8 خواهد بود، محصولی که شاید آینده بخش موبایل این کمپانی را در دست داشته باشد. برخی شایعات حکایت از آن دارند که سامسونگ و اپل هر دو قصد دارند اسمارت فون هایی با نمایشگر تمام صفحه را در سال ۲۰۱۷ عرضه کنند.

در اخبار جدیدی که از سوی وب سایت TechTastic منتشر شده، ظاهراً فضای ذخیره سازی موبایل مورد بحث به ۲۵۶ گیگابایت افزایش یافته که فاصله زیادی با گلکسی S7 دارد، محصولی که با ظرفیت پایه ۳۲ گیگابایتی عرضه شده و با استفاده از کارت های حافظه می توانستیم ۲۵۶ گیگابایت دیگر را نیز به آن بیافزاییم.

البته هنوز مشخص نیست که آیا درگاه microSD در پرچمدار آتی سامسونگ تعبیه خواهد شد، یا اینکه آیا کاربران امکان انتخاب مدل هایی با ظرفیت های مختلف (مثلاً ۳۲، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت) را خواهند داشت.یا خیر.

در ادامه این خبر، گفته می شود گلکسی S8 به ۶ گیگابایت رَم مجهز خواهد شد، که باز هم در مقایسه با مدل قبلی افزایش قابل توجهی را نشان می دهد.

از میان شایعات مختلف در مورد پرچمدار ۲۰۱۷ سامسونگ می توان به چیپست به کار رفته در آن اشاره کرد. این اسمارت فون در دو مدل، یکی مجهز به چیپست سری اگزینوس و دیگری با چیپست تازه معرفی شده اسنپدراگون ۸۳۵ وارد بازار خواهد شد.

همچنین شارژ بیسیم سریع، اسکنر عنبیه چشم، و دستیار صوتی هوشمندی با نام احتمالی Bixby نیز از دیگر ویژگی های منتسب به گلکسی S8 هستند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 33471 TechnoYab QR Code For: عرضه گلکسی S8 با ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی و ۶ گیگابایت رَم

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *