asus zenfone 3 hands on - فروش باور نکردنی گوشی های جدید ایسوس
اشتراک

فروش باور نکردنی گوشی های جدید ایسوس

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: اخبار, ایسوس

طبق گزارش منتشر شده در نشریه چینی زبان «اپل دیلی»، کمپانی ایسوس قصد دارد در سال جاری سر و صدای زیادی در بازار موبایل به راه بیندازد. گزارش مذکور به نقل از «جری شن»، مدیر عامل کمپانی، بیان کرده است که ایسوس در سال ۲۰۱۶ حدود ۲۰ میلیون موبایل هوشمند در سرتاسر جهان فروخته و قصد دارد در سال ۲۰۱۷ این رقم را به ۳۵ تا ۴۰ میلیون دستگاه برساند.با تکنویاب همراه باشید.

اگر تایوانی ها بتوانند به هدف تعیین شده دست یابند و مقدار فروش ۴۰ میلیون تلفن همراه به حقیقت بدل شود، ایسوس توانسته است تا فروش خود را در هر سال نسبت به سال پیش از آن دو برابر کند که در نوع خود موفقیت بزرگی محسوب می شود.

مشخصاً سال ۲۰۱۷ به تازگی شروع شده و به هیچ وجه نمی توان مطمئن بود که آیا تایوانی ها در این مسیر موفق خواهند شد.

ایسوس در حال حاضر موبایل ذن فون AR را با قابلیت های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، ذن فون ۳ زوم را با ماژول دوربین دوگانه و پگاسوس ۳S را با قیمت رقابتی معرفی کرده که می توانند به شرکت مذکور در رسیدن به هدف بلند پروازانه اش کمک کنند.

علاوه بر آن سری ذن فون ۴ نیز در سه ماهه دوم امسال راهی بازار می شوند که می توانند با استقبال و فروش خوبی رو به رو شوند.

گفتنی است که مسلماً دیگر کمپانی ها نیز با محصولات جدید خود در تلاش هستند تا سهمی در بازار پر سود تلفن های همراه داشته باشند و باید منتظر ماند تا ببینیم ایسوس چگونه محصولات خود را برای رسیدن به هدفی که بر خود تحمیل کرده، مدیریت خواهد کرد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 40785 TechnoYab QR Code For: فروش باور نکردنی گوشی های جدید ایسوس

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *